در بازديد از مناطق عملياتي جنگ 33 روز لبنان

خاطرات مربيان نمونه شهر تهران كتاب مي‌شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۰۰
 
 
رييس سازمان دانش‌آموزي شهر تهران از اعزام دومين گروه مربيان نمونه شهر تهران براي بازديد از مناطق عملياتي جنگ 33 روز لبنان خبر داد و گفت: كتاب خاطرات اين مربيان پس از بازگشت از سفر تدوين خواهد شد.\
حجت‌الاسلام صفرپور
 
حجت‌الاسلام صفرپور
حجت‌الاسلام علي‌اكبر صفرپور در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، تصريح كرد: بيش از 50 نفر از مربيان آموزشي شهر تهران در قالب كاروان «راهيان نور» عازم جنوب لبنان و سوريه مي‌شوند. 

صفرپور با تاكيد بر اين كه هدف از بازديد مربيان از مدارس اين مناطق، آشنايي با نظام‌آموزشي و وضعيت كتاب‌هاي درسي آنهاست، اظهار داشت: اكنون عده‌اي از مربيان مشغول تدوين سفرنامه‌اي از وضعيت جغرافيا، تاريخ و مختصات لبنان هستند كه در حاشيه آن مصاحبه‌هايي از رزمندگان حزب‌الله قرار خواهد گرفت.

وي با تاكيد بر اين كه كتاب سفر مربيان آموزش و پرورش با محور خاطرات آنها از سفر گردآوري مي‌شود،‌توضيح داد: اين نوشتار تا سال آينده از سوي سازمان دانش‌آموزي شهر تهران تدوين و منتشر خواهد شد.

صفرپور يكي از برنامه‌هاي آنها را بازديد از مناطق عملياتي جنگ سي ‌و سه روزه در شهرهاي سور و صيدا، خيام و ... به شمار آورد و تصريح كرد: بازديد از مدارس ايراني در بيروت و دمشق و رايزني فرهنگي ايران در اين شهرها نيز در شمار برنامه‌هاي اين گروه اعزامي است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 73126