در فرهنگسرای حافظیه کرج

سروده‌های مقربین بررسی می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۴۲
 
 
نشست نقد و بررسی آثار شهاب مقربین با تمرکز بر چهار مجموعه آخر از این شاعر با حضور حافظ موسوی و دیگر منتقدان و علاقه‌مندان حوزه شعر شنبه(3 بهمن) در فرهنگسرای حافظیه کرج برگزار می‌شود.\
شهاب مقربین(عکس از ایسنا)
 
شهاب مقربین(عکس از ایسنا)

عليرضا عباسی، مسوول برگزاری نشست‌هاي نقد ادبي فرهنگسراي حافظيه كرج در گفت‌و‌گو با خبرگزاری كتاب ايران(ايبنا)، درباره اين نشست گفت: در ادامه فعالیت در زمینه معرفی، نقد و بررسی آثار منتشر شده و یا منتشر نشده شاعران معاصر، نشست آینده به نقد و بررسی روند شعری در آثار شهاب مقربین، با تمرکز بر چهار مجموعه منتشر شده از او اختصاص یافته است.  

وی ادامه داد: در این نشست، نگاهي به روند شعري مقربین در مجموعه‌هاي «کلمات چون دقیقه‌ها»، «کنار جاده بنفش کودکی‌ام را دیدم»، «رویاهای کاغذی‌ام» و «این دفتر را باد ورق خواهد زد» خواهد بود. 

مسوول برگزاری نشست‌هاي نقد ادبي فرهنگسراي حافظيه كرج از حضور حافظ موسوی، رحیم رسولی، علیرضا عباسی، سعدی گلبیانی، علیرضا فراهانی و نعمت باقری به عنوان منتقد در این نشست خبر داد. 

وی درباره چگونگی روند این نشست اظهار داشت: در این جلسه پس از شعرخوانی و معرفی آثار شاعر، منتقدان به نقد و بررسی این مجموعه شعرها با نگاهی به سیر تجربه شاعر با در نظر گرفتن زمان انتشار این مجموعه‌ها می‌پردازند. 

جلسه نقد و بررسی آثار شهاب مقربین شنبه(3 بهمن) از ساعت 16 تا 19 در سالن اجتماعات فرهنگسرای حافظیه کرج واقع در سه راه عظیمیه،‌ جنب بیمارستان شهید باهنر، خیابان ولیعصر برگزار می‌شود و شرکت در این نشست برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 59826