دوره‌هاي آموزشي كتابداري و اطلاع‌رساني در كتابخانه ملي

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۳۴
 
 
مركز آموزش سازمان اسناد و كتابخانه ملي در راستاي ارتقاي سطح علمي شاغلان در كتابخانه‌هاي كشور، دوره آموزشي عمومي كتابداري و اطلاع‌رساني را برگزار مي‌كند.
کتابخانه ملی ایران
 
کتابخانه ملی ایران
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) به نقل از روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران، كلاس‌هاي دوره شامل آشنایی با مقدمات و اصطلاحات كتابداری، انتخاب و تهیه منابع، فهرست‌نویسی و سرعنوان‌های موضوعی است.

همچنين آشنایی با مواد غیر كتابی، آشنایی با نرم‌افزار كتابشناسی، رده‌بندي، آماده‌سازی و امانت، منابع مرجع، حفاظت و نگهداری مواد كتابخانه، از ديگر موارد اين دوره‌هاست.

شاغلان كتابخانه‌ها كه مدرك تحصیلی آنها كتابداری نيست اما به صورت تجربی در كتابخانه‌ها شاغل‌اند نيز می‌توانند با شركت در این دوره نسبت به ارتقاي سطح علمی خود اقدام کنند.

علاقه‌مندان براي شركت در اين دوره‌ها مي‌توانند مشخصات شخصي و شناسنامه‌اي خود را تكميل و آن را از طریق پست به مركز آموزش سازمان اسناد و كتابخانه ملی ارسال كنند.
 
شركت‌كنندگان همه روزه از ساعت 30/8 تا 30/18 بايد در محل برگزاری كلاس‌ها به نشاني تهران، بلوار میرداماد، انتهای خیابان شهید حصاری، ساختمان گنجینه اسناد ملی ایران حضور داشته‌ باشند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 39012