تازه‌های کتاب در نمايشگاه ۲۲

«كاش به كوچه نمی‌رسيدم» در نمايشگاه ارائه می‌شود

9 ارديبهشت 1388 ساعت 15:15

« كاش به كوچه نمی‌رسيدم» مجموعه داستان تازه محمدهاشم اكبريانی، شامل ۱۳ داستان كوتاه است كه توسط نشر چشمه در بیست و دومین نمايشگاه كتاب ارائه می‌شود._


محمد هاشم اكبرياني در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) درباره اين كتاب توضيح داد: اين كتاب شامل ۱۳ داستان كوتاه از دغدغه‌هاي ذهني من در موضوعات عشق و مرگ و در سال‌های ۸۰ تا ۸۷ نوشته شده است.

وي اشاره كرد: ويژگي اصلي اين كتاب زبان ساده آن است و البته سعي داشتم علاوه بر زبان ساده كمي تكنينك‌هاي داستان را نيز در آن به كار گيرم.

اكبرياني ادامه داد: به نظر من يك داستان بايد بيشتر از حس‌هاي داستان استفاده كند تا اينكه متكي بر تكنيك‌هاي داستاني باشد. نويسنده بايد توجه داشته باشد كه حس داستاني را به بهترين شيوه به مخاطب ارائه كند و مانع نابودي اين حس در داستان شود. 

« كاش به كوچه نمي رسيدم» مجموعه داستان جديد محمدهاشم اكبريانی، شامل ۱۳ داستان كوتاه است كه توسط نشر چشمه در بیست و دومین نمايشگاه بین المللی كتاب تهران ارائه می‌شود. محمدهاشم اكبرياني متولد ۱۳۴۴شاعر و روزنامه‌‌نگار است.

پيش از اين دو مجموعه شعر «نيست تا نيست» در سال ۱۳۸۲ توسط نشر ثالث و «نيم تا بار دلخوشي» توسط نشر آميتيس را منتشر كرده و مجموعه شعر جديد او با عنوان «مثل كافه‌اي متروك» به تازگي منتشر شده است.


کد مطلب: 38943

آدرس مطلب: http://www.ibna.ir/fa/doc/naghli/38943/كاش-كوچه-نمی-رسيدم-نمايشگاه-ارائه-می-شود

ایبنا
  http://www.ibna.ir