داوران بيست و ششمين دوره كتاب سال معرفي شدند

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۷ ساعت ۱۰:۳۷
 
 
داوران بخش‌های مختلف بیست‌و‌ششمین جایزه ادبی کتاب‌سال جمهوری اسلامی از سوی دبیرخانه این جایزه ادبی معرفی شدند.\
داوران بيست و ششمين دوره كتاب سال معرفي شدند
 
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)،اسامی داوران بخش هاي مختلف كتاب سال به جز ادبیات معاصر كه پيش به شرح زير است.

گروه كليات
1. محمدمهدي فرقاني
2. مهدخت بروجردي
3. اميرمسعود مظاهري
4. غلامرضا فدايي
5. فريبرز خسروي
6. نورالله مرادي
7. حسام الدين آشنا
8. ناهيد بني اقبال
9. سيدفريد قاسمي
10. رضايي شريف آبادي
11. باقر ساروخاني
12. اصغر دادبه
13. عباس حري
14. كاظم حافظيان رضوي
15 جمشيد كيانفر
16. بهاءالدين خرمشاهي
17. يونس شكرخواه
18. عبدالله انوار

گروه نسخ خطي
1 . فريبا افكاري
2. عبدالله انوار
3. حبيب الله عظيمي
4. رضا خاني پور

فلسفه اسلامي
1. فاطمه فنا
2. حسن ابراهيمي
3. محمد سعيدي مهر
4. رضا داوري اردكاني
5. اكبر ثبوت
6. شهرام پازوكي
7. حميد طالب زاده
8. احمد عابدي
9. سيدحسين موسويان

فلسفه غرب
1. رضا داوري اردكاني
2. سيدحميد طالب زاده
3. محمدعلي رمضاني فراني
4. مجيد حميدزاده
5. هادي صادقي
6. امير ديواني
7. محمد سعيدي مهر
8. روح الله عالمي
9. بهمن پازوكي
10. شهين اعواني
11. اصغر مصلح
12. احمد احمدي
13. عبدالله نصري
14. مينو حجت
15. حسن اسلامي
16. امير مازيار
17. حسن ابراهيمي
18. محمدرضا ريخته گران
19. محمد جواد صافيان
20. محسن جوادي

روانشناسي 
1. جواد اژه اي
2. علي فتحي آشتياني
3. محمدكريم خداپناهي
4. پرويز آزاد فلاح
5. سيمين حسينيان
6. علي اصغر احمدي
7. سيدعباس تولايي

گروه دين (كليات، اسلام)
1. علي بهراميان
2. سيد هدايت الله جليلي
3. مجيد فلاح پور
4. حسين حيدري
5. محمد هادي اميني
6. شهرام خداورديان

گروه علوم قرآني و حديث
1. مجيد فلاح پور
2. محسن قاسم پور
3. سيد هدايت الله جليلي
4. نجفقلي حبيبي
5. حبيب الله عظيمي
6. صادق آئينه وند
7. مجيد معارف
8. منصور پهلوان
9. ايرج گلجاني
10. علي رضا حلم زاده
11. سيد محمد علي ايازي
12. علي رواقي
13. محمود عابدي
14. بهاءالدين خرمشاهي
15. محمدعلي لساني فشاركي
16. سيد محمد راستگو

گروه فقه و اصول
1. مصطفي محقق داماد
2. غلامحسين هادويان
3. احمد عابدي
4. سيدعلي حسيني
5. يعقوبعلي برجي

گروه كلام
1. حبيب الله عظيمي
2. عبدالله صلواتي
3. هدايت الله جليلي
4. حسن ابراهيمي
5. ايرج گلجاني
6. نجفقلي حبيبي
7. مجيد فلاح پور
8. صادق آئينه وند
9. محسن جوادي
10. حميدرضا آيت اللهي
11. رضا اكبري
12. عبدالله انوار
13. انشاءالله رحمتي
14. محمد سعيدي مهر
15. محمدصادق زاهدي
16. سعيد زيباكلام
17. عبدالحسين خسروپناه
18. محمدعلي رمضاني
19. رضا برنج كار

اخلاق
1. هادی صادقی
2. حمیدرضا آیت اللهی
3. محمدرمضانی فرانی
4. حمید شهریاری
5. علیرضا حلم زاده
6. جعفر گل محمدی
7. مصطفی دلشادتهرانی
8. نجفقلی حبیبی
9. عبدالله صلواتی
10. رضا مختاری
11. علی بهرامیان
12. مجید فلاحپور
13. غلامحسین هادویان
14. حسن عابد جعفری

گروه عرفان و تصوف
1. حسن ابراهيمي
2. مسعود صادقي
3. علي شيخ الاسلامي
4. مجتبي زرواني
5. شهرام پازوكي
6. هادي وكيلي
7. محمدهادي اميني

گروه سيره معصومين
1. اصغر قائدان
2. صادق آئينه وند
3. علي بهراميان
4. نجفقلي حبيبي

گروه اديان ديگر
1. شعبان حق پرست
2. هادي اميني
3. علي مظهر قراملكي
4. ژاله آموزگار
5. شهرام پازوكي
6. احدفرامرز قراملكي
7. قربان علمي
8. بهزاد سالكي
9. كتايون مرادپور
10. حسين حيدري
11. مجتبي زرواني
12. اميرعباس عليزماني
13. حسين هوشنگي
14. مسعود جلالي مقدم
15. منصور معتمدي

گروه علوم اجتماعي
1. غلامرضا جمشيديها
2. جلال الدين رفيع فر
3. سيدمحمد ميرسندسي
4. محمدرضا جوادي يگانه
5.حميد احمدي
6. نقي لطفي
7. علي بلوكباشي
8. عليرضا دهقان نيري
9. حميد عبداللهيان
10. محمد زاهدي اصل
11. شمس اعظم انصاري
12. هوشنگ داداش زاده فهيم
13. حبيب آقابخشي
14. علي اصغر سعيدي
15. غلامرضا غفاري
16. فرشاد مؤمني
17. حسين كچوئيان
18. احمد نقيب زاده

گروه آمار
1. احمد گائيني
2. احمد پارسيان
3. حميد پزشك
4. ابوالفضل گندمي
5. نادر نعمت اللهي
6. محمدقاسم وحيدي اصل
7. محسن محمدزاده
8. ناهيد سنجري

گروه علوم سياسي
1. حسين يكتايي
2. عليرضا صدرا
3. يدالله محمدي
4. بهادر امينيان
5. محسن خليجي
6. نجف لك زايي
7. سيد احمد موثقي
8. محمد حسين حافظيان
9. رضا شيرزادي
10. احمد نقيب زاده
11. جهانگير معيني علمداري
12. محمدجواد غلامرضا كاشي
13. جمشيد كيانفر
14. غلامحسين زرگري نژاد
15. سعيده لطفيان

گروه اقتصاد
1. داود منظور
2. محمد مالجو
3. محمدمهدي عسگري
4. اسدالله فرزين وش
5. الله مراد سيف
6. احمد شعباني
7. غلامرضا كشاورز
8. حسين عيوضلو
9. تيمور رحماني
10. فرشاد مؤمني
11. محمدرضا شاهرودي

گروه حقوق
1. سيد احمد كاظمي موسوي
2. مصطفي محقق داماد
3. عليرضا محمدزاده
4. سيدحسن ميرحسيني
5. رضا وصالي محمود
6. رحيم نوبهار
7. ايرج گلدوزيان
8. سيدعلي آزمايش
9. سيدحسين صفايي
10. محمدرضا احمدي
11. عباس حري

گروه حسابداري
1. جعفر بابا جاني
2. محمدرضا شورورزي
3. قدرت الله طالب نيا
4. حسين كثيري
5. غلامحسن تقي نتاج
6. محمد عرب مازار
7. ابوالقاسم فخاريان
8. حسين عبدو تبريزي
9. مهدي تقوي
10. محمد اسماعيل فدايي نژاد
11. احمد احمدپور
12. يدالله مكرمي
13. حسين اعتمادي
14. عزيز عالي ور
15. ويدا مجتهدزاده
16. محمدرضا نيك بخت

مديريت
1. علي اكبر فرهنگي
2. سيدرضا سيدجوادين
3. محمدسعيد تسليمي
4. علي رضائيان
5. امين عميد
6. محمد حقيقي
7. امير مانيان
8. مجد اكبريان
9. احمد روستا
10. جمشيد اماني
11. عبدالمجيد ابراهيمي
12. غلامرضا گودرزي
13. احمد جعفرنژاد
14. حبيب رودساز
15. بهروز دري

گروه آموزش و پرورش
1. محسن ايماني
2. عزت خادمي
3. علي اصغر احمدي
4. محمدجعفر پاك سرشت
5. سيد مهدي سجادي
6. مهناز اخوان تفتي
7. فاطمه زيباكلام
8. حسين اسكندري
9. منصور علي حميدي
10. فريده عامري
11. احمد به پژو
12. شكوه الزمان بني جمالي

زبان هاي باستان و گويش هاي ايراني
1. ايران كلباسي
2. عسگر بهرامي كهيش نژاد
3. علي اشرف صادقي
4. محمود جعفري دهقي
5. احمد خاتم مفاقي
6. ابوالقاسم اسماعيل پور
7. گلريز صالح

زبان و ادبيات عرب
1. محمد باهر
2. علي رضا باقر
3. باقر قرباني زرين
4. محمدعلي آذرشب

زبان‌هاي ديگر
1. احسان عباسلو
2. نادر حقاني
3. علي اشرف صادقي

گروه رياضيات
1. محمد مهدي هزاوه اي
2. نظام الدين مهدوي اميري
3. ابوالفضل گندمي

گروه فيزيك
1. فرزين آقامير
2. ناصر شريف لو
3. نوري زنوز
4. وحيد كريمي پور
5. كراسوس غفوري تبريزي

گروه شيمي
1. محمدرضا ارشدي
2. محمدرضا سعيدي
3. ابوالقاسم مقيمي
4. افشين شفيعي
5. محسن تفضلي
6. علي مقاري
7. منصور زاهدي

گروه زمين شناسي
1. مير علي اكبر نوگل سادات
2. صدرالدين اميني
3. مسيب سبزه ئي
4. احمد معتمد
5. محمدحسين آدابي
6. امرالله فتحي
7. عباس انصاري
8. ابوالقاسم قائمي
9. عبدالرحيم هوشمندزاده
10. محسن الياسي
11. عبدالهادي قزوينيان
12. محمد حسن نبوي

گروه زيست شناسي
1.عادل جليلي
2. سيده زهرا بطحائي
3. علي اصغر معصومي
4. محمد حسن عصاره
5. حسن ابراهيمي زاده
6. جمال قدوسي
7. عباس قمري زارع
8. منصور شريعتي
9. ابراهيمي شريفي عاشور آبادي
10. محمد حسين لباسچي
11. علي هاتف سلمانيان
12. محمود تولايي
13. مهرداد بهمنش
14. سيد لطيف موسوي
15. مهدي فروزنده
16. فيروز ابراهيمي

گروه پزشكي
1. مجيد صادقي
2. سيد جواد مولي
3. مهدي محبعلي
4. عباس محمودزاده
5. مصطفي رضائيان
6. حسين كشاورز
7. سعيد مروتي
8. هادي مازوچي
9. كاظم احمدي
10. مرتضي ايزدي
11. رضا توكلي

گروه دامپزشكي
1. بيژن رادمهر
2. محمدمهدي سلطاني
3. محمد رضائيان
4. سيد حسين حسيني
5. سيد مصطفي پيغمبري
6. حسينعلي عرب
7. بهرام شجاع دوست
8. غلامرضا عبدالله پور
9. گودرز صادقي

گروه مواد ومعدن
1. جلال مجازي
2. محمد قرباني
3. هاشم بني هاشمي
4. عبدالله افشار
5. پرويز دوامي

گروه مهندسي برق
1. محمد حايري
2. كيوان مزورتي
3. جليل راشدمحصل
4. علي بنايي
5. حميدرضا مؤمني
6. محسن ابوتراب
7. فرخ آزرم
8. محمود كمره اي
9. محمدرضا آقامحمدي
10. اميراحمد شيشه گر
11. فريدون بهنيا

گروه مهندسي كامپيوتر
1.كريم فائز
2. سعيد باقري شوركي
3. بابك صادقيان
4. سليمان فلاح
5. محمدتقي روحاني
6. كامبيز بديع
7. قوام الدين رضوي زاده
8. محمد تشنه لب
9. علي موقر رحيم آبادي
10. بهروز قلي زاده
11. محمد قدسي
12. محمدحسن مرادي

گروه مهندسي مكانيك
1. محمدحسين كارگرنوين
2. عبدالرضا اوحدي
3. نادر منتظرين
4. منصور نيكخواه بهرامي
5. بيژن مولايي
6. محمود شاكري
7. علي حاجيلويي
8. هوشنگ افشاري
9. مجيد صفاراول
10. محمدرضا جيران نوبري
11. منوچهر راد
12. حميد احمديان
13. مهدي ظهور
14. سيدمحمد خليلي
15. مسعود برومند
16. محمدحسن غفاري سعادت
17. ابراهيم دامنگير
18. بهار فيروزآبادي
19. كريم مظاهري
20. جواد اكبري
21. امين ميراحمدي
22. شهريار فريبرز
23. ابوالقاسم عسگرپورطوسي

گروه مهندسي عمران
1. ابوالحسن وفايي
2. مسعود سفيد
3. حسين محمدي شجاع
4. اميررضا خويي
5. مجيد صادق آذر
6. هادي افشار
7. مرتضي زاهدي
8. رضا عطانژاد
9. فياض رحيم زاه
10. محسن قائميان
11. محمدتقي كاظمي

گروه مهندسي شيمي
1. مرتضي سهرابي
2. داريوش فرخاني
3. تورج محمدي
4. جلال برزين
5. متين پروري
6. علي اصغر حميدي
7. ابوسعيد رشيدي
8. محمدحسن پيروي
9. عبدالرضا اروجليان
10. مجتبي سمناني رهبر
11. سيدمهدي علوي املشي
12. علي اصغر كتباب
13. منتظر محمدمهدي رحمتي

گروه مهندسي صنايع
1. حميد شهرياري
2. عبدالله آقايي
3. مهدي فتح الله

گروه مهندسي كشاورزي
1. محمدرضا برازش
2. حسين صادقي
3. حسن عاقل
4. محمدرضا كريمي شهري
5. ابراهيم گنجي مقدم
6. كاظم ارزاني
7. علي مدرس ثانوي
8. فريد شريعتمداري
9. محمد چيذري
10. پريسا طاهرلو
11. حسين آرويي
12. مهران اباذري
13. ابراهيم پورجم
14. عليرضا خداشناس
15. سيدجمال فرج الحسيني
16. مسعود شمس بخش
17. محمدكاظم سوري

گروه علوم نظامي
1. سردار يحيي صفوي
2. سردار مصطفي ايزدي
3. حسين علايي
4. مجيد مختاري

كليات هنر و هنرهاي نمايشي
1. سيدشهاب الدين عادل
2. اسماعيل بني اردلان
3. محمدباقر قهرماني
4. علي اكبر عليزاد
5. احمد الستي
6. مسعود اوحدي
7. محمدرضا ريخته گران
8. شهرام پازوكي
9. محمدرضا خاكي
10. محمد ضيمران
11. فتاح محمدي
12. محمدحسين حليمي
13. ايرج داداشي

معماري
1. محسن حبيبي
2. حامد مظاهريان
3. اسفنديار زبردست
4. مهدي حجت
5. زهرا اهري
6. جهانشاه پاكزاد
7. علي غفاري
8. محمدرضا بمانيان
9. رضا سيروس صبري
10. سيدحسين بحريني
11. ايرج اعتصام
12. فرشاد رزمگاه

نقاشي
1. عبدالمجيد حسيني راد
2. مهدي حسيني
3. محمد خزايي
4. محمدحسين حليمي
5. اميرحسين كريمي

موسيقي
1. عبدالمجيد كياني
2. شاهين فرهت
3. شريف لطفي
4. داريوش طلايي

تربيت بدني
1. احمد فرخي
2. محمدحسين عليزاده
3. فرزاد غفوري
4. بهمن ميرزايي
5. سيدمهدي آقاپور
6. محمود گودرزي
7. اميررضا خادم
8. حسن دانشمندي
9. حيدر صادقي
10. محمدرضا كردي
11. اميرحسين براتي

نقد ادبی
1. غلامحسین غلامحسین زاده
2. عباسعلی وفایی
3. مریم حسینی
4. محمدحسن حائری
5. ناصر نیکوبخت
6. عباس ماهیار
7. قدرت الله طاهری
8. منوچهر اکبری
9. حسینعلی قبادی
10. محمود بشیری
11. محمود فتوحی
12. سهیلا صلاحی مقدم
13. محمد غلامرضایی
14. محمدجعفر یاحقی

گروه متون قديم
1. مير جلال الدين كزازي
2. غلامرضا مست علي پارسا
3. مهين پناهي
4. منوچهر اكبري
5. احمد خاتمي
6. محمد غلامرضايي
7. محمد دانشگر
8. ابوالقاسم رادفر
9. محمدرضا سنگري
10. عباسعلي وفايي
11. علي رضا حاجيانژاد
12. ناصر نيكو بخت
13. غلامحسين غلامحسين زاده
14. اصغر دادبه
15. يوسف نيري


گروه ادبيات زبان هاي ديگر
1. طهمورث ساجدي
2. جمشيد ارجمند
3. بابك معين
4. احمد سميعي
5. علي اكبر خميجاني فراهاني
6. احسان عباسلو
7. حسين ملانظر
8. بهزاد قادري
9. سياوش جمادي
10. اميرعلي نجوميان
11. عباس پژمان
12. علي غضنفري
13. علي عباسي
14. فتح الله بي نياز
15. شيده احمدزاده

تاریخ
1. محمدصادق آئینه وند
2. اصغر قائدان
3. علی بهرامیان
4. جمشید کیان فر
5. هایده لاله
6. روزبه زرین کوب
7. عسگر بهرامی
8. محمدباقروثوقی
9. آرزو رسولی

جغرافیا
1. بهلول علیجانی
2. جمشید جداری عیوضی
3. احمد پوراحمد

كودك و نوجوان (علوم و فنون)
1. محمود اماني
2. محمود سالك
3. دكتر هديه شريفي
4. كاظم طلايي


كودك و نوجوان (شعر)
1. مصطفي رحماندوست
2. شكوه قاسم نيا
3. بابك نيك طلب
4. افشين علاء
5. ناصر كشاورز

كودك و نوجوان (داستان تاليف)
1. مهدي كاموس
2. مريم جمشيدي
3. حسين فتاحي

كودك و نوجوان (ترجمه)
1. محسن سليماني
2. احمد عربلو
3. سپيده خليلي

كودك و نوجوان (دين)
1. سيد علي محمد رفيعي
2. محمود حكيمي
3. مصطفي نعمتي
4. اميد وهابي املشي

كودك و نوجوان (كليات)
1. وحيد نيك خواه آزاد
2. سيد صادق موسوي 


مراسم بيست‌وششمين جايزه كتاب سال جمهوري اسلامي و شانزدهمين جايزه جهاني كتاب سال عصر شنبه، ۱۹ بهمن در تالار وحدت تهران برگزار شد.
نام داوران بخش‌های ادبیات معاصر این جایزه در دو بخش نظم و نثر و اسامی برگزیدگان آن در بخش موارد مرتبط این صفحه قابل مشاهده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 34231