رونمایی از «دو فنجان قهوه سرد» و «ماندن در وضعیت آخر» در البرز

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱
 
 
دو کتاب «دو فنجان قهوه سرد» به نویسندگی سهیلا پرنلو و «ماندن در وضعیت آخر» مهتاب ویسی، در برنامه عصرانه فرهنگی در شهرستان البرز در استان قزوین رونمایی شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قزوین به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، محمد صمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز در عصرانه فرهنگی که به‌مناسبت ایام‌الله دهه فجر به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه‌های شهرستان البرز در مجتمع آرامهر این شهرستان البرز برگزار شد، گفت: با توجه به اینکه ایام‌الله دهه فجر یادآور دلاوری‌ها و رشادت‌های مردم ایران است در این ایام، با توجه به مسئولیتی که دستگاه‌های فرهنگی بر عهده دارند، باید در جهت شناساندن اهداف انقلاب به نوجوانان و جوانان اهتمام ویژه‌ای صورت گیرد.

صمدی در ادامه یادآور شد: استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در شهرستان، مشارکت و حضور بیش از پیش اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان و همچنین انجمن‌های فرهنگی، هنری و قرآنی، تعامل و هم افزایی دستگاه‌های اجرایی شهرستان به پرمحتوا شدن و هر چه باشکوهتر برگزار شدن برنامه‌های فرهنگی و هنری در این ایام کمک خواهد کرد.

در این مراسم اساتید فرهنگ و ادب، مسئولین و علاقمندان به حوزه ادبیات حضور داشتند و شاعرانی همچون استاد عباس حبیبی، استاد نوراله ملکی، جلال جلالی نسب و فیروزه محمد‌خو شعر خوانی کردند.

و در پایان از اساتید عباس حبیبی و نوراله ملکی در حوزه شعر، استاد علی جوشقانی در حوزه چاپ و نشر، سهیلا پرنلو، مهتاب ویسی و سبا قلی پور در حوزه نویسندگی و ترجمه کتاب و زهرا گرجی برای ترویج کتاب و کتابخوانی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 287017