شب شعر فارسی در بیشکک

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸
 
 
مراسم شب‌شعر فارسی، به اهتمام رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیشکک و نماینده بنیاد سعدی، در چارچوب برنامه‌های هفته زبان و ادبیات فارسی درقرقیزستان در محل دانشگاه دولتی بیشکک برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط‌عمومی بنیاد سعدی، در آستانه جشن چهل سالگی دانشگاه دولتی بیشکک، شب شعر فارسی با حضور رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیشکک، معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی و همچنین ایرانشناسان، استادان، دانشجویان زبان فارسی و علاقمندان به فرهنگ ایرانی در محل دانشگاه دولتی بیشکک برگزار شد.

مراسم شب‌شعر فارسی، به اهتمام رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیشکک و نماینده بنیاد سعدی، در چارچوب برنامه‌های هفته زبان و ادبیات فارسی در قرقیزستان در محل دانشگاه دولتی بیشکک برگزار شد.

 گفتنی است در این مراسم سه ساعته که کاملا متفاوت از شب‌‌شعرهای قبلی برگزار شد، علاوه بر قاسمی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیشکک و رضامراد صحرایی، معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی، «مشرب اف»، رئیس انستیتو شرق شناسی و روابط بین‌الملل دانشگاه دولتی بیشکک، چوپانی کارشناس سفارت، ایرانشناسان، مترجمان، استادان و دانشجویان زبان فارسی و علاقمندان به فرهنگ ایرانی و ادبیات فارسی نیز حضور داشتند.

در پایان ضمن تقدیر از فعالان حوزه زبان و ادبیات فارسی در قرقیزستان جوایزی از سوی بنیاد سعدی به آن‌ها اهداء شد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 283487