کارشناسان بررسی می‌کنند:

خود توان‌مندسازی کودکان با آموزش مهارت‌های سواد اطلاعاتی

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲
 
 
«خود توان‌مندسازی کودکان با آموزش مهارت‌های سواد اطلاعاتی» در هفتادوهفتمین نشست توسعه و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بررسی می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، محمد زره‌ساز، مدرس دانشگاه و پژوهش‌گر در زمینه‌ ویژگی‌های کودکان، مفهوم خودتوان‌مندسازی، آموزش مساله محور، مهارت‌های سواد اطلاعاتی، رویکردهای آموزش سواد اطلاعاتی به کودکان و نقش کتابخانه‌ها سخنرانی می‌کند.

همچنین در این نشست نسترن پورصالحی، کارشناس حوزه‌ سواد اطلاعاتی، نیز درباره ماهیت، زمان و مکان آموزش سواد اطلاعاتی به کودکان، ارتباط سواد اطلاعاتی با سواد خواندن، کاوشگری علمی و راه‌کارهای توسعه سواد در کتابخانه‌ها توضیح‌هایی را ارایه خواهد کرد.

هفتادوهفتمین نشست توسعه و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی از ساعت ۱۴ تا ۱۶ روز ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ در کتابخانه‌ مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا می‌شود.

کتابخانه‌ مرجع کانون پرورش فکری در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالداسلامبولی، پلاک ۲۴ (ساختمان ملک‌شامران) واقع شده و حضور تمامی علاقه‌مندان در این نشست آزاد است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 279640