​با صدور پیام؛

صالحی از عوامل برگزاری کنگره مشاهیر کرد تقدیر کرد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲
 
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام‌هایی جداگانه از خدمات و تلاش‌های حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، بهمن مرادنیا استاندار کردستان، بهرام نصرالهی‌زاده، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان و جلال قلعه‌شاخانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان به پاس برگزاری کنگره بین‌المللی مشاهیر کرد تقدیر کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در هر یک از پیام‌های سیدعباس صالحی آمده است:

«سراسر این سرزمین، مصلای پاک الهی و مامن ریشه‌های فرهنگ غنی و تمدن عظیم ایران اسلامی است. دست‌هایی که برای حفظ و ماندگاری هویت اسلامی ایرانی این مرز و بوم به هم گره خورده و قدم‌هایی که به سوی قله‌های پر افتخار فرهنگ اسلامی برداشته شده، جملگی حافظان و افتخار آفرینان واقعی فرهنگ ناب محمدی و آرمان‌های سترگ انقلاب اسلامی هستند.
 
برگزاری شکوهمند کنگره بین‌المللی مشاهیر کرد، گام بلندی در مسیر تثبیت این فرهنگ اصیل و ارتقای همبستگی، همگرایی و هویت دینی و ملی کهن‌ترین قوم ایرانی و نشانه روشن توسعه فرهنگی در لوای امنیت پایدار استان فرهنگ مدار کردستان با مردمانی سرشار از معرفت و فرهیختگانی برجسته است.
 
بدین وسیله مراتب قدردانی خود را به پاس برگزاری شکوهمند این کنگره بین‌المللی به‌عنوان یکی از برنامه‌های فرهنگی دولت تدبیر و امید در استان کردستان اعلام کرده و از خداوند متعال تداوم توفیقات جنابعالی و اعتلا و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم.»
 
یادآور می‌شود، کنگره بین‌المللی مشاهیر کرد از ١١ تا ١٢ تیر سال جاری در تالار مولوی دانشگاه کردستان بر پا شد و آیین پایانی آن با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این تالار برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278688