نقد و بررسی «جای خالی سلوچ» در نشست آتی «رمان محبوب من»

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶
 
 
کتاب «جای خالی سلوچ» در ویژه برنامه ماهانه «رمان محبوب من» در مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان اصفهان مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، الهه رضایی مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان اصفهان اعلام کرد: ویژه برنامه ماهانه «رمان محبوب من» که توسط دفتر تخصصی ادبیات و زبان، مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان و کتابخانه تخصصی ادبیات وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود، در تیرماه به نقد و بررسی کتاب «جای خالی سلوچ اختصاص یافته است.

وی افزود: «جای خالی سلوچ» رمانی رئالیستی از محمود دولت‌آبادی است که بلافاصله پس از آزادی از زندان ساواک و طی ۷۰ روز نوشته است. این داستان، روایت دردمندانه زندگی یک زن روستایی (مِرگان) در یکی از نقاط دورافتاده ایران (روستای زمینج) است که سعی می‌کند پس از ناپدید شدن ناگهانی شوهرش کانون خانواده را همچنان حفظ کند.

رضایی تصریح کرد: علاقه‌مندان برای دریافت بن تخفیف 20 درصدی برای خرید این کتاب می‌توانند به کتابخانه تخصصی ادبیات و برای خرید کتاب به شعبه شهر کتاب شرق اصفهان مراجعه کنند.

به گفته مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی قلمستان اصفهان، این کتاب روز چهارشنبه 26 تیر ساعت 17 در حوضخانه الغدیر در این مرکز واقع در باغ غدیر با حضور علاقه مندان به حوزه ادبیات مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278319