آیین نکوداشت ۵۰ سال خلاقیت احمد جعفری‌نژاد برگزار می‌شود؛

«معمار رویاها» رونمایی می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳
 
 
کتاب «معمار رویاها» در آیین نکوداشت 50 سال خلاقیت احمد جعفری‌نژاد رونمایی می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، آیین نکوداشت احمد جعفری‌نژاد، معمار صاحب‌نام و خلاق ایرانی با بیش از ۵۰ سال فعالیت حرفه‌ای که طراحی شهرهای بازی در کشورهای مختلف از جمله دیزلی‌لند را بر عهده داشته است، یک‌شنبه ۲۳ تیر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

احمد جعفری‌نژاد، فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران و مدیر ارشد آتلیه‌ معماری دیزلی‌لند در آمریکاست که پس از ۵۰ سال به ایران بازگشته است تا تجربیات خود را در اختیار جوانان ایرانی قرار دهد.

او طراحی‌های مختلفی در ایران نیز انجام داده و طرح تم پارک هزار و یک شهر او به‌عنوان یک مقصد گردشگری در کلاس جهانی در حال اجراست.

بر همین اساس آیین نکوداشت این طراح و معمار ایرانی با سخنرانی فاضل نظری مدیرعامل کانون، سیدمحمدمهدی حجت معمار و مدرس دانشگاه، سیدمحمد بهشتی‌شیرازی معمار و رییس سابق سازمان میراث فرهنگی و شکرالله بنار مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران همراه خواهد بود.

در عین حال، نمایش فیلم مستندی از جعفری‌نژاد، رونمایی از کتاب «معمار رویاها» و نمایشگاه آثار منتخب احمد جعفری‌نژاد از دیگر برنامه‌های این آیین است.

براساس خبر روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نکوداشت جعفری‌نژاد ساعت ۱۱ صبح روز یک‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران برپا خواهد شد.

این مراسم با مشارکت کانون، سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران و هلدینگ سرمایه‌گذاری عظام برگزار می‌شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278217