۲
 

بنای دپارتمان زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه کابل ساخته می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳
 
 
عملیات اجرایی ساخت بنای دپارتمان زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه کابل به زودی آغاز خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رضا ملکی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کابل به همراه ظهور امید، مدیر پروژه ساخت بنای دپارتمان زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه کابل و مشاور کارفرما، منتظمی، سرپرست کارگاه و مهدوی‌نیا با حمیدالله فاروقی، وزیر مشاور رییس جمهور در امور تحصیلات عالی دیدار کردند.

فاروقی با اشاره به همکاری‌های مشترک دو کشور جمهوری اسلامی ایران و افغانستان، فعالیت کشورهای آلمان، فرانسه، چین، ترکیه و پاکستان که دارای دپارتمان در دانشگاه کابل هستند را ارایه داد.

ملکی هم در سخنانی، با تشریح همکاری‌های دوجانبه رایزنی فرهنگی ایران و دانشگاه کابل گفت: عملیات اجرایی ساخت بنای دپارتمان زبان و ادبیات فارسی به زودی آغاز خواهد شد و ما شاهد تحول بزرگی در روابط علمی، دانشگاهی و فرهنگی بین دو کشور خواهیم بود.

سپس، مدیر پروژه و مشاور کارفرما توضیحاتی در خصوص کلیات کار پروژه، نقشه‌های تهیه شده و وظایف عوامل اجرایی ارایه دادند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 278089
 


 
حداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۴-۲۴ ۰۸:۲۱:۳۵
خبر زير مربوط به ارديبهشت سال 97 يعني 14 ماه پيش است و اكنون تازه بعد از 14 ماه هنوز هيچ كاري انجام نشده است با اين وضع 14 سال ديگر مقدمات ساخت آماده و 140سال ديگر اين پروژه تمام خواهد شد :
مراسم آغاز ساخت دپارتمان زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کابل (اول اردیبهشت‌ماه 97) با حضور ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، و حمیدالله فاروقی، رییس این دانشگاه، برگزار شد. (229106)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۰۷:۲۷:۵۲
14 ماه پيش در ارديبهشت 97 كلنگ اففتاح را زده بودند حالا هم تازه مي گويند بزرودي آغاز مي شود. چرا كاري را كه بنا نيست انجام شود تبليغ مي كنند ؟ (229113)