​بیست و نهمین پرواز لاک‌پشت‌های پرنده

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴
 
 
جشن تابستانه لاک‌پشت پرنده با حضور بیش از 50 نویسنده، تصویرگر و مترجم کتاب کودک و نوجوان در شهرکتاب مرکزی برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در جشن تابستانه لاک‌پشت پرنده که با حضور بیش از 50 نویسنده، تصویرگر و مترجم کتاب کودک و نوجوان در شهرکتاب مرکزی برگزار می‌شود، فهرست‌ 29لاک‌پشت پرنده و کتا‌ب‌های بهار 97 رونمایی و کتاب‌هایی که به این فهرست راه پیدا کرده‌اند، معرفی می‌شوند.

براساس خبر روابط عمومی شهر کتاب مرکزی، جمعه بیست و یکم تیرماه ساعت 18 شهرکتاب مرکزی، میزبان خانواده‌ها و کودکان و نوجوانانی است که علاقه‌مندند از نزدیک با پدیدآورندگان کتاب‌ها گفت‌وگو و در برنامه‌هایی با محوریت کتاب شرکت کنند. برنامه‌هایی مانند بلندخوانی و فعالیت‌های خلاقانه با محوریت کتاب‌های راه‌یافته به فهرست لاک‌پشت پرنده.

رضا دالوند، نویسنده و تصویرگر کتاب چهار لاک‌پشتی «یک چیز سیاه» بخشی از این کتاب را بلندخوانی و براساس آن کارگاه کاردستی و نقاشی برای کودکان اجرا می‌کند.

 نویسندگان، مترجمان و تصویرگران در این جشن حضور دارند و کودکان و نوجوانان می‌توانند کتاب‌ها را با امضای ایشان تهیه کنند. از جمله این پدیدآورندگان رضی هیرمندی، پروین علی‌پور، محبوبه نجف‌خانی، شهلا انتظاریان، کیوان عبیدی آشتیانی، لاله جعفری، مسعود ملک‌یاری، مژگان کلهر، شیدا رنجبر،فریبا نباتی ، کمال بهروز‌کیا و... خواهند بود.

علاقه‌مندان به هنر می‌توانند روز جمعه 21 تیرماه ساعت 18 در شهرکتاب مرکزی، واقع در خیابان شریعتی، بعد از خیابان مطهری، نبش کوچه کلاته حضور بهم رسانند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 277970