واکنش رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران به برگزاری نمایشگاه کتاب آموزشی تبریز

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۶
 
 
هومان حسن‌پور، رئیس اتحادیه طی نامه‌ای ضمن ابراز خرسندی از توجه وی به امر کتابخوانی، درخواست کرد است با عدم برگزاری این نمایشگاه و استفاده از ظرفیت کتابفروشان سطح شهر موجب حضور باشکوه مردم در کتابفروشی‌ها شوند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از کانال اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، حبیب ماهوتی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز طی نامه‌ای (به تاریخ 3تیر98) از اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران خواستار فهرست ناشران این اتحادیه شده است تا از ایشان برای شرکت در اولین نمایشگاه کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی ایران که قرار است از تاریخ 22 لغایت 29 شهریور در تبریز برگزار شود، دعوت کند.

در این زمینه، هومان حسن‌پور، رئیس اتحادیه طی نامه‌ای (به تاریخ 5 تیر 98 ) ضمن ابراز خرسندی از توجه وی به امر کتابخوانی، درخواست کرده است با عدم برگزاری این نمایشگاه و استفاده از ظرفیت کتابفروشان سطح شهر موجب حضور باشکوه مردم در کتابفروشی‌ها شوند.

متن نامه رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان چنین است:

جناب آقای حبیب ماهوتی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل محترم نمایشگاه بین المللی تبریز
با سلام و احترام

بازگشت به نامه شماره 13/324 تاریخ 3/4/98 جنابعالی با موضوع برگزاری اولین نمایشگاه کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی ایران- تبریز (از تاریخ 22 لغایت 29 شهریورماه سال جاری) و تقاضای لیست ناشران از این اتحادیه به استحضار می‌رسد: ضمن ابراز خرسندی از توجه ویژه شما به امر کتاب‌خوانی باتوجه به ضرورت تقویت کتاب‌فروشان و پیشگیری از هرگونه اقدامی که موجب تضعیف این صنف می‌شود، به خصوص در مقطع زمانی مورد نظر شما که می‌تواند رونق نسبی داشته باشد، برپایی چنین نمایشگاهی موجب آسیب جدی به همکاران کتابفروش در سطح شهر تبریز و استان آذربایجان و حتی کشور می‌شود. موجب امتنان است با عدم برگزاری این نمایشگاه و استفاده از ظرفیت‌های کتابفروشان موجب حضور باشکوه مردم در کتابفروشی‌ها باشید.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 277445