4 تیرماه در خانه خورشید اصفهان؛

مجموعه داستان «کی می‌رسیم» رونمایی می‌شود

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱
 
 
مراسم رونمایی از کتاب «کی می رسیم» نوشته سیما طاهرکرد روز پنج شنبه 4 تیرماه در خانه خورشید اصفهان برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، کتاب «کی می‌رسیم» اثر سیما طاهرکرد مجوعه‌ای از داستان‌های کوتاه او، این بار در حوزه بزرگسال است که پنجشنبه هفته آینده در نشستی با حضور ناصر طاهرکرد و زهرا فخار نقد و بررسی می‌شود.

انتشارات ری‌را امسال برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران، در کنار کتاب‌های پیشین و ترجمه جدیدی که از رمان «سه دختر حوا» نوشته الیف شفق چاپ کرده، تعدادی از آثار ادبیات و شعر معاصر ایران را نیز به چاپ رسانده که در این رویداد عرضه کرد. یکی از این کتاب‌ها مجموعه‌ داستان «کی‌ می‌رسیم؟» نوشته سیما طاهرکرد بود که در کنار مجموعه داستان دیگری با عنوان «هیچکس نمی‌آید» اثر فروغ آذر در نمایشگاه عرضه شد.

سیما طاهرکرد در هر دو حوزه کودک و بزرگسال کتاب نوشته است و آثاری مانند «کفش مهمانی» و «چای صحرایی» در حوزه کودک و «کل کل‌های زن وشوهری» در حوزه روانشناسی را برای بزرگسال در کارنامه خود دارد و مجموعه داستان کوتاه او با عنوان «کی می‌رسیم» آخرین اثر او در حوزه ادبیات داستانی است.

«کل کل‌های زن وشوهری» کتاب پیشین این نویسنده شامل سی داستان و سی تحلیل است. ابتدای هر قسمت یک داستان کوتاه آورده شده که در آن شخصیت‌های هر داستان مکنونات قلبی خود را با گفتار و رفتار خویش بیان می‌کنند و هر یک به نوعی به ابراز خشم، ابراز وجود، بیان اضطراب، فرافکنی و... می‌پردازند.

نشست رونمایی و نقد و بررسی روز کتاب «کی می‌رسیم» پنجشنبه 4 تیرماه به میزبانی خانه خورشید اصفهان برگزار می‌شود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 277132