گلریزان برای کاغذ در اصفهان

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹
 
 
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از برگزاری ویژه برنامه‌ جشن گلریزان کاغذ برای مدیریت پسماند به مناسبت هفته محیط زیست خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، علی دهنوی  گفت: جشن گلریزان کاغذ به نفع طبیعت با هدف ترویج رفتارهای صحیح زیست محیطی و آشنایی شهروندان با مقوله تفکیک از مبدأ و ارزش پسماندهای خشک، طی ۹ روز و در ۹ منطقه شهری برگزار می‌شود.
 
وی افزود: در این برنامه شهروندان با تحویل کاغذ، کتاب، دفتر باطله و دیگر پسماندهای خشک به ایستگاه‌­های تعیین شده بازیافت، علاوه بر شرکت در قرعه‌کشی، گل و هدایای متنوع دریافت می­‌کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان یادآور شد: این جشن در قالب مسابقه، بازی، کاردستی، اهدای جایزه به کودکان و با همکاری مناطق شهرداری و معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان برگزار می­‌شود.

دهنوی افزود: جشن گلریزان کاغذ در ۹ منطقه شهری شامل مناطق دو، سه، چهار، پنج، شش، هفت،۱۰، ۱۴، ۱۵ و در محدوده ایستگاه­‌های بازیافت انجام می‌شود، بنا بر اطلاع‌رسانی­‌های انجام شده این جشن از ۲۱ تا ۳۱ خردادماه و از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در این مناطق برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان عنوان کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان، رویکرد ویژه­‌ای برای فرهنگ‌سازی و ارتقاء آگاهی­‌های عمومی شهروندان در زمینه مدیریت پسماند دارد، این برنامه­‌ها به صورت مستمر و در مناسبت­‌های مختلف برگزار می­‌شود تا شهروندان با مشارکت در برنامه­‌ها بتوانند در بهبود کیفیت محیط زیست شهری، سهم بیشتری داشته باشند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 276778