با برگزاری نشست نقد کتاب «دشنه‌های بی‌دیس در ضیافت زندان»؛

آثار 17 نویسنده معاصر ایران در اصفهان نقد و بررسی می‌شود

20 خرداد 1398 ساعت 12:32

نشست نقد و بررسی کتاب «دشنه‌های بی‌دیس در ضیافت زندان» با حضور گودرز ایزدی، مولف کتاب و همچنین مسعود سینایی‌فر به عنوان منتقد ادبی در شهرکتاب اصفهان برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، کتاب «دشنه‌های بی‌دیس در ضیافت زندان» نوشته گودرز ایزدی، نویسنده و منتقد ادبی است. این کتاب در واقع بررسی آثار 17 تن از نویسندگان معاصر ایران است.

«دشنه‌های بی‌دیس در ضیافت زندان» نام اثر تحقیقی گودرز ایزدی، نویسنده کتاب «باغ بهادرانی» است که در سال 1397 توسط انتشارات صالحیان چاپ و به بازار کتاب عرضه شد و در آن به بررسی کارنامه نویسندگانی پرداخته که در داستان‌ها و رمان‌های خود از زندان و ادبیات زندان سخن به میان آورده‌اند.

مولف در تعریف کوتاهی که در پیشگفتار کتاب آمده است، ادبیات زندان را ژانر ادبی نوپا، شتابنده و جهان‌شمول دانسته که از هنر و ادبیات بیرون آمده و در اندک زمانی با دلایل بسیار، جایگاه خود را به عنوان یکی از قوی‌ترین انواع ادبی پیدا کرده است.

یادآوری می‌شود، این نشست ادبی روز سه‌شنبه 21 خردادماه از ساعت 19 تا 21 در شهرکتاب اردیبهشت اصفهان واقع در اردیبهشت جنوبی، نبش کوچه ششم برگزار می‌شود و حضور در آن برای عموم آزاد و رایگان است.


کد مطلب: 276606

آدرس مطلب: http://www.ibna.ir/fa/doc/naghli/276606/آثار-17-نویسنده-معاصر-ایران-اصفهان-نقد-بررسی-می-شود

ایبنا
  http://www.ibna.ir