۱
 

سایت انتشارات ملك‌اعظم راه‌اندازي شد

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۸۷ ساعت ۱۵:۰۷
 
 
مدير انتشارات ملك اعظم گفت: سایت اين انتشارات براي معرفي و ارائه اطلاعات بيشتر در باره كتاب‌هايي كه تا‌كنون به چاپ رسيده و همچنين امكان برقراري ارتباط نويسندگان آثار با مخاطبان راه‌اندازي شد._
سعيد عاكف
 
سعيد عاكف
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) سعيد عاكف، مدير انتشارات ملك اعظم و مركز تحقيق و پژوهش اسناد دفاع مقدس مشهد افزود: زندگي و شخصيت شهيد نادر مهدوي در اين مركز مورد تحقيق و بررسي قرار گرفته است. وي در مهم‌ترين عمليات‌هاي آبي جنگ و از جمله در درگيري‌ با آمريكايي‌ها در منطقه خليج فارس حضور داشته است. نادر مهدوي سر انجام بر اثر شكنجه‌ نيروهاي آمريكايي در سال 1366 به شهادت رسيد. 

عاكف خاطر نشان كرد: بررسي زندگي سردار عباس شاملو، نخستين فرمانده تيپ‌هاي جنگ در سال 1360 و در عمليات‌‌هاي فتح‌المبين و بيت‌المقدس، ازديگر برنامه‌هاي پژوهشي اين مركز است. 

وي با تاكيد بر حمايت‌ ارگان‌ها و نهاد‌هاي دولتي براي پژوهش‌ و‌ تحقيق در باره ‌دوران دفاع مقدس تصريح كرد: ناگفته‌هاي بسياري درباره هشت‌سال جنگ تحميلي عليه ايران وجود دارد كه هنوز مستور مانده است. بررسي كمك‌هاي كشور‌هايي مانند آمريكا و شوروي به عراق در سال‌هاي جنگ و جاسوسي‌هاي بي‌حد ‌و حصر از ايران براي صدام، در صورت ‌حمايت نهاد‌هاي دولتي، از برنامه‌هاي پژوهشي آينده در مركز تحقيق و پژوهش اسناد دفاع مقدس مشهد خواهد بود. 

مدير انتشارات ملك‌اعظم در پايان از انتشار كتاب "جاي خالي خاكريز" شامل مجموعه خاطرات سردار جانباز محمد‌حسين سلطاني از دوران حضور در جبهه، در آينده‌اي نزديك خبر داد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 27620
 


 
۱۳۹۱-۰۵-۰۹ ۱۰:۵۳:۳۱
سلام.ميخواستم از اقاي عاكف سوال كنم:ايا دانلود بعضي از كتاب هاشون از اينترنت مشكلي داره؟لطفا جواب بديد. (39299)