کتاب «بازنگری روزنامه‌نگاری معاصر» رونمایی می شود

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶
 
 
مراسم رونمایی از کتاب «بازنگری روزنامه‌نگاری معاصر» فردا سه شنبه 24 اردیبهشت ماه در شهر کتاب اصفهان برگزار خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اصفهان، مراسم رونمایی از کتاب «بازنگری روزنامه‌نگاری معاصر» با حضور فائزه تقی‌پور و ابراهیم ماهیان در شهر کتاب اصفهان برگزار می‌شود.

فائزه تقی پور متولد اسفند سال 1358 در اصفهان و استادیار دانشگاه بوده و تحصیلات کارشناسی خود را در رشته روزنامه نگاری در سال 1380 از دانشگاه میبد و کارشناسی ارشد روزنامه نگاری را در سال 1384 از دانشگاه تهران مرکزی و دکتری علوم اجتماعی را در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران به پایان رسانده است.

از سال 1381 به تدریس خبرنگاری در هنرستان سوره پرداخته و از سال 1383 تدریس دانشگاه را آغاز کرده است. وی اولین دکترای علوم اجتماعی و رورنامه نگاری در اصفهان است.

کتاب مددکاری ورفاه اجتماعی هویت فرهنگی در سفرنمه های عصرصفوی مطالعه قوم نگاذانه فرهنگ نامگذاری ارتباطات سازمان ومدیریت سوادزسانه ای و پیشگیری از جذم تاریخ سینما و تئاتر در ایران و جهان و واکاوی شبکه های اجتماعی از مهمترین تالیفات اوست.

آئین رونمایی از کتاب «بازنگری روزنامه‌نگاری معاصر» امروز سه‌شنبه 24 اردیبهشت از ساعت 18 تا 20 در شهر کتاب به آدرس خیابان اردیبهشت جنوبی روبروی کوچه استاد تاج اصفهانی (کوچه 6) برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 275684