انتشارات ارشدان رکورد چاپ هزارمین کتاب را شکست

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
 
 
مؤسسه‌ چاپ کتاب ارشدان موفق شد هزارمین قرارداد خود را در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به ثبت برساند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) موسسه آموزشی تالیفی ارشدان با در اختیار داشتن بزرگترین تیم انتشاراتی کشور توانسته است با کنترل زمان و هزینه چاپ کتاب، عنوان بهترین مرکز چاپ کتاب را به خود اختصاص دهد و این ادعای خود را بر اساس چاپ بیشترین سفارشات کتاب در سال‌های قبل و رسیدن به جایگاه پرکارترین انتشارات در مهرماه و مرداد ماه سال 97 اثبات کند.

در این مسیر موانع بسیار بود اما ارشدان به همت کادر مجرب و توانمند خود توانست این موفقیت را کسب کرده و به دیگر افتخارات خود به‌عنوان انتشارات با بیشترین کتاب بیافزاید.
 
به‌دست آوردن چنین موفقیتی، مطمئناً به هیچ وجه اتفاقی نبوده است، زیرا این موسسه در روند چاپ کتاب خدمات ویژه‌ای را با افتخار به مخاطب خود ارائه می‌دهد که در ادامه به تشریح آن می‌پردازیم.

عملکردی که موجب رکوردشکنی چاپ کتاب در ارشدان شده است
مؤسسه ارشدان برای چاپ کتاب خدمات ارزنده‌‌‌ای را برای جلب نظر مشتری و مخاطب خود ارائه می‌دهد، چراکه هدف اصلی و نهایی این مؤسسه با به خدمت گرفتن تیمی متشکل از 40 هزار نیروی مجرب و حرفه‌ای در بخش‌های  مختلف چون تایپ، ویراستاری و صفحه آرایی تا طراحی روی جلد کتاب و اخذ مجوز و چاپ، ارائه خدمات به بهترین شکل است. این نگرش متفاوت سبب شده است تا عملکرد متفاوت و متنوعی در امر چاپ کتاب از سوی ارشدان نمایان دنبال شود که از مهمترین آن‌ها موارد زیر است:

دریافت مشاوره رایگان و شفاف سازی پلن کاری با کارشناسان متخصص پیش از شروع همکاری
مدرنیزه سازی و امکان‌ صفر تا صد مراحل چاپ کتاب به‌صورت آنلاین که موجب شده است سفارشات چاپ کتاب در ارشدان نیاز به هیچ‌گونه مراجعه حضوری نداشته باشد حتی زمان عقد قرارداد.
تعدیل هزینه چاپ کتاب کاملا براساس بودجه مولفان و مترجمان عزیز کشور با امکان پرداخت اقساط
چاپ فوری کتاب بدون محدودیت تیراژ
چاپ کتاب با گارانتی صددرصد در کلیه مراحل
چاپ کتاب حتی یک نسخه از دیگر خدمات ارشدان به مولفان یا مترجمانی که به چاپ کتاب جهت تقویت رزومه می‌اندیشند
ارجاع به کارشناسان کاملا متخصص در زمینه موضوعی و اجرایی کتاب در کلیه مراحل چاپ کتاب است.

چاپ کتاب ارزان و سریع مؤسسه‌ ارشدان آن‌را متفاوت کرده است
در حوزه چاپ کتاب اگر انتشارات ارشدان به هزارمین قرارداد چاپ کتاب خود نائل شده، بالطبع خدمات ایده‌آل و استانداری در میان بوده است. ارشدان برای رضایت مشتری، جهت تسریع کارها در انتخاب راه میانبر، اولین آیتمی که سرلوحه خود قرار می‌دهد، انجام مراحل چاپ کتاب با کیفیت و فوری است. ارائه پیش فاکتور رایگان برای مشتریان عزیز امکان و فرصت تصمیم گیری را به آن‌ها می‌دهد، ضمن آنکه کاربران عزیز می‌توانند برای تقبل هزینه‌های چاپ کتاب، از خدمات پرداخت اقساطی نیز بهره‌مند شوند. ارشدان در همان ارتباط اولیه (حضوری و یا غیر حضوری) برآورد هزینه چاپ را با شما مطرح می‌سازد و با توجه به تبحر و سابقه‌ای که این تیم در حوزه چاپ و نشر دارند همه روزه کلیه موانع و مشکلات پیش روی قیمت چاپ کتاب را در کشور رصد کرده و در عین حال برای آن راهکار و استراتژی‌های لازم را در نظر می‌گیرند. با تمام مواردی که ذکر شد، فکر هزینه‌های سرسام‌آور و گاهی غیرقابل باور برخی سودجویان در مسیر چاپ کتاب را به خود راه ندهید.

کتاب شما می‌تواند هزار و یکمین سفارش در ارشدان باشد
در مقوله چاپ کتاب اگر نیم نگاهی به محافل علمی داشته باشید، متوجه خواهید شد که نام انتشاراتی که برای چاپ کتابتان در نظر گرفتید مطمئنا بر اعتبار کتاب شما تاثیرگزار خواهد بود. اگر در حال تحقق و جستجو برای چاپ کتاب مورد نظرتان هستید و احتمالا فهرستی از انتشارات و مؤسسات مختلف تهیه کرده‌اید، در این مرحله به شما پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به دفتر مرکزی واقع در میدان انقلاب و یا سایت ارشدان، با کارشناسان مشاوره ارتباط بگیرید.

امیدواریم با انتخاب بهترین انتشاراتی چاپ کتاب، خود را در بین مؤلفین یا مترجمین برتر روزهای آتی ببینید، چرا که هدف غائی اعتلای روزافزون علم و فرهنگ و رشد سریع چاپ کتاب کشور است که در همین راستا، چاپ  بهترین کتاب‌ها در انتشاراتی ارشدان بخشی از آن هدف را در برمی‌گیرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 274488