​با حکم محسن جوادی؛

اعضای هیات تجدید نظر تخلفات نمایشگاه کتاب تهران منصوب شدند

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴
 
 
با حکم رئیس سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران «اعضای هیات تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته‌ها و کارکنان سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب شدند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از ستاد خبری سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بر اساس احکام صادره از سوی محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی و رئیس سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نادر قدیانی، حامد سهرابی، احمد کمالی‌نژاد، محمدکاظم شمس، هومان حسن‌پور و علیرضا سبحانی‌نسب به‌عنوان «اعضای هیات تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته‌ها و کارکنان سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب شدند.

در متن احکام هر یک از اعضا آمده است:
«نظر به سوابق و تجربه ارزشمند فرهنگی و صنفی جنابعالی، به منظور رسیدگی به اعتراضات آرای صادره در هیات بدوی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به موجب این ابلاغ، به عنوان «عضو هیات تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته‌ها و کارکنان سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ضمن سرلوحه قرار دادن قوانین و آیین‌نامه‌های مربوطه و با تلاش همه‌ جانبه با قاطعیت و رعایت عدالت و انصاف در رسیدگی به پرونده‌های ارجاعی کوشا باشید.»
پیش از این نیز در حکمی جداگانه نیکنام حسینی‌پور به‌عنوان«رئیس هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته‌ها و کارکنان سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب شده بود.

سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت‌ماه در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 274343