۱
 

رونمایی از «رمان نانوشته» شقايق جعفری‌جوزانی

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
 
 
کتاب «رمان نانوشته» نوشته شقايق جعفري جوزاني روز جمعه 30 فروردین ماه جاری در کافه کتاب «نیماژ» تهران رونمایی می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ کتاب «رمان نانوشته» نوشته شقايق جعفری جوزانی که از سوی انتشارات «نيماژ» به زودی در دسترس علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی قرار می‌گیرد؛ از ساعت١٨:٣٠ تا ٢٠:٣٠ روز جمعه 30 فروردین ماه جاری در کافه کتاب «نیماژ» تهران رونمایی می‌شود. 

شقایق جعفری‌جوزانی درباره‌ کتاب «رمان نانوشته» معتقد است: «اين كتاب مجموعه‌ای از درددل‌های من و هم‌نسلان من است كه يا نگفتيم يا نشد كه بگوييم. سعی كردم حرف‌ها را خلاصه بنويسم اما همين خلاصه‌ها را ثبت كردم تا شايد جايی در اين زندگی به يادگار بمانند، به ‌یادگار بمانيم.»
 
شقایق جعفری جوزانی در دی ماه سال 1368 در تهران متولد شده و فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک از دانشگاه الزهرا تهران است. وی به عنوان عکاس خبری و هنری و خبرنگار با مجلات مختلف کشور از جمله؛ خانواده سبز، اطلاعات هفتگی، پنجره خلاقیت، راه زندگی، آرامش، زیبایی، خانه آرمانی، کدبانو، آشپزی خانواده سبز و ... سابقه همکاری دارد.

جعفری جوزانی مدت دو سال است که كار بازيگری را هم انجام می‌دهد. در کنار این فعالیت‌ها به نقاشی و تصويرسازی هم می‌پردازد، كه دو سال گذشته نخستين نمايشگاه فردی خود را تحت عنوان نمایشگاه تصویرسازی «یک رؤیای کودکانه» در گالری احسان تهران برپا کرد. در این نماشگاه، تعداد 35 عدد تابلو 40×40 و تعدادی کارت پستال که در واقع کلاژهای همان تابلوها بودند در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت. 

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه‌ می‌توانند در زمان مشخص شده به كافه كتاب «نيماژ» واقع در خيابان كريمخان زند، خيابان خردمند جنوبی، نبش خيابان يگانه مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 274096
 


 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۱-۲۷ ۰۱:۲۸:۴۲
نویسنده‌ای که بگوید کارش درددل است حسابش معلوم است. فاتحه. (228365)