حضور انتشارات حافظ با ۱۰۰عنوان کتاب در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴
 
 
انتشارات بین‌المللی حافظ با ۱۰۰ عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف آموزشی، هنر، دوخت و دوز، طراحی لباس کودک و نوجوان، ژورنال‌های چاپ شده شش دوره جشنواره مد ولباس فجر در هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر حضور دارد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، انتشارات بین‌المللی حافظ با هدف اطلاع رسانی به جامعه هنرمند طراح و دانشجویان رشته های مختلف هنری و مد و لباس در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر حضور دارد.
 
از ۱۰۰ عنوان کتاب، ۱۴ عنوان با محوریت خلاقیت طراحی و نقاشی در حوزه مد و لباس، ۲۷ عنوان کتاب‌های تازه انتشار یافته در حوزه طراحی لباس و ژورنال‌های شش دوره برگزاری جشنواره مد ولباس فجر، ۱۵ عنوان کتاب کارهای هنری از جمله کار با چرم ، پته دوزی، کچه دوزی، کیف و کفش، زیورآلات، ژورنال‌های چاپ شده انواع مدل‌هاب مختلف چادر، مانتو، ژورنال‌های شیما به همراه الگو، آموزش گل‌های پارچه‌ای است.
 
انتشارات حافظ از زمان شروع همکاری‌اش با کارگروه ساماندهی مد و لباس تاکنون ٢٧ جلد ژورنال شیما که حاصل شش دوره جشنواره مد و لباس می‌باشد به چاپ رسانیده و امسال نیز ژورنال برگزیدگان بخش‌های مختلف هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر نیز به چاپ خواهد رسید.
 
٤٤عنوان کتاب نیز در زمینه سبک زندگی، هنرها، صنایع دستی ایرانی اسلامی، خودآموزهای خیاطی، بافتنی، قلاب بافی، عروسک سازی، تکه دوزی و هنرهای سنتی مانند سرمه دوزی، ملیله و منجوق و گلابتون دوزی، آشپزی، سبزی آرایی و سفره آرایی در هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در معرض دید علاقمندان قرار داده شده است.
 
هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر از ۲۶ بهمن تا ۲ اسفنده ماه با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش از ساعت ۱۰ الی ۲۰ در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 272127