دستاوردهای انقلاب در همایش «رسانه، چهل سالگی انقلاب و خدمات دولت تدبیر و امید»

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
 
 
نخستین همایش ملی یک روزه «رسانه، چهل سالگی انقلاب و خدمات دولت تدبیر و امید» برگزار می‌شود
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مهرشاد کاظمی گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اولین نشست اصحاب رسانه استان تهران با موضوع تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور صاحبنظران واصحاب قلم و رسانه به میزبانی فرمانداری اسلامشهر در تاریخ یکشنبه 7 بهمن‌ماه در شهرستان اسلامشهر  برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای گفت: در این همایش یک روزه که با حضور سخنرانان و متخصصین حوزه رسانه برگزار می‌شود، موضوعاتی از قبیل نقش  نشریات محلی در توسعه فرهنگی ، فضای مجازی، بحث دسترسی آزادانه به اطلاعات و نقش متقابل رسانه و انقلاب در راستای توسعه و تعالی یکدیگر مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

 وی ادامه داد: این همایش به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با شعار افتخار به گذشته، امید به آینده با حضور دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر محسنی بندپی استاندار تهران، دکتر جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و اهالی رسانه استان برگزار خواهد شد.

همایش در مجتمع تحقیقاتی عصر انقلاب به نشانی : بزرگراه آزادگان، مسیر شمال به جنوب، احمد آباد مستوفی، بعد از میدان پارسا، انتهای خیابان انقلاب در تاریخ 7 بهمن ساعت 9 الی 12 برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 271035