مجموعه‌ «فکر فکر 3 قصه» رونمایی می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷
 
 
مجموعه 10 جلدی «فکر فکر سه قصه» که حاصل تلاش جمعی است و به تازگی از سوی انتشارات مدرسه چاپ و روانه بازار شده است امروز شنبه 22 دی ماه 1397 در سالن جلسات انتشارات مدرسه رونمایی می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مجموعه 10 جلدی «فکر فکر سه قصه» که حاصل تلاش جمعی است با هدف آموزش تفکر فلسفی به کودکان از سوی 10 نویسنده ادبیات کودک خلق شده است و 8 تصویرگر ایرانی به همت میترا چرخیان به این داستان‌ها جانی دوباره بخشیده‌اند.

هر یک از این کتاب‌ها دارای سه قصه است که برای گروه سنی ب(اول و دوم و سوم دبستان) در نظر گرفته شده است. تم همه قصه دوستی و مهربانی است و موضوع داستان‌ها حیوانات هستند. در واقع درک روابط علی و معلولی و مسائل منطقی حاکم بر نو شدن دنیا در این قصه‌ها به زبانی شیرین و ساده بیان شده است. همچنین  قصّه‌ها  فضای تخیلی و فانتزی دارند و علاوه بر آموزش تفکر فلسفی  تا حدودی قدرت یادگیری و تقویت تخیل را در کودکان تقویت می‌کنند.

محمد‌رضا شمس،لاله جعفری، سپیده خلیلی، سوسن طاقدیس، مهری ماهوتی، ناصر نادری، محمد حسن حسینی، زهره پریرخ، طاهره خزدور،مجید راستی به ترتیب نویسندگان مجموعه ده جلدی«هیچی نخودچی»،«ماکار شجاع»،«هدیه‌ی تولد»، « دریای من کو»، «قل بزنم یا نزنم»، «لولوی پا گندو»،«قور قل قلی»، «شیری که دیر می فهمید»، «تاب تاب عباسی»و «بچه فیلی که خیلی گم شده بود!» هستند.

بر اساس خبر روابط عمومی انتشارات مدرسه، هر یک ازکتاب‌های مجموعه «فکر فکر 3 قصه» با 24 صفحه رنگی و به قیمت 16000 در تمام فروشگاه‌های سراسر کشورو همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه به آدرس  enma.ir  در دسترس قرار دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270483