​نخستین دوره رقابتی نمایشنامه‌خوانی کارگاه مثلث برگزار می‌شود

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
 
 
زری کریمی، کارگردان و بازیگر، نخستین دوره رقابتی نمایشنامه‌خوانی کارگاه مثلث را در مجموعه نمایشی دیوار چهارم برگزار می‌کند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) بر اساس خبر دریافتی، نخستین دوره از این کارگاه به سرپرستی و کارگردانی وی از 6 نمایشنامه متفاوت، اعم از متون ایرانی و خارجی در قالب نمایشنامه‌خوانی تشکیل‌شده است که به فاصله هر هفته از 8 دی‌ماه الی 13 بهمن در روزهای شنبه ساعت 20 برگزار خواهد شد.

زری کریمی در خصوص برگزاری این کارگاه اطلاع داد: «این اولین دوره رقابتی گروه تئاتر مثلث است که تنها مختص هنرجویان این کارگاه است. کلیه نقش‌خوانان در اولین دوره رقابتی امسال ۱۰۳ نفر هستند که هنرجویان دوره امسال کارگاه مثلث بوده‌اند. اما مراتب پشت‌صحنه و همگی عوامل اجرایی نیز شامل هنرجویان کارگاه مثلث هستند که در مجموع، ۱۵۰نفر را شامل می‌شود.»

وی افزود: «نخستین دوره رقابتی
کنند
کارگاه مثلث کاملاً درون‌گروهی برگزار خواهد شد. هیات داوران مجموعه: شیرین بینا، محمدرضا علیمردانی، حجت علیخانی، علی عابدی، رؤیا بختیاری، بهزاد صدیقی، گیلدا حمیدی، مجید آقا کریمی و حسین کشفی اصل، که داوری این دوره را بر عهده‌دارند»

گفتنی است اولین اثر از این دوره《هفت طبقه》نام دارد که روز شنبه 8 دی‌ماه ساعت 20 به روی صحنه  رفت. دومین اثر قرمز و دیگران که 15دی ماه روی صحنه خواهد رفت. کلیه آثار به کارگردانی زری کریمی است.
اطلاعات کامل و دیگر اجراهای این دوره متعاقبا اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت این نمایشنامه‌خوانی‌ها می‌توانند به نشانی تهران، میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، بین سرپرست و فریمان، پلاک 544 یا چهارشنبه‌ها به سامانه فروش Tik8 مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 270041