تشکیل کمیته همکاری مشترک و انعقاد تفاهم‌نامه میان سازمان اسناد و کتابخانه ملی و دانشگاه تهران

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۲
 
 
سازمان اسناد و کتابخانه ملی و دانشگاه تهران با هدف افزایش تعاملات و همکاری‌ها تشکیل کمیته را در دستور کار قرار دادند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی،‌ نشست مشترک اشرف بروجردی؛ رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و محمود نیلی احمدآبادی؛ رئیس دانشگاه تهران با موضوع بررسی وضعیت همکاری‌های این دو مجموعه، شنبه(24 آذرماه) در دانشگاه تهران برگزار شد.

در این نشست که در محل ساختمان مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد، طرفین برای عملیاتی کردن تمام موضوعات تفاهم‌نامه‌ای که میان دو مجموعه به امضا رسیده بود، گفت‌و‌گو کردند.

در ادامه این نشست بر ایجاد کمیته مشترکی برای بررسی شرایط رشته‌های مرتبط با حوزه کتاب تاکید و نفرات حاضر در این کمیته معرفی شدند. طرفین بر لزوم ارتباط میان پایان‌نامه‌های دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی برای رفع برخی نیازهای حوزه‌های مرتبط تاکید کردند.

در این جلسه نیز توافقاتی برای برگزاری دوره‌های آموزشی عمومی و مهارتی میان سازمان اسناد و کتابخانه ملی و دانشگاه تهران تاکید شد. در پایان جلسه نیز طرفین، برای اجرای هرچه بهتر توافقات بر لزوم امضاء تفاهم‌نامه با موضوعات مطرح شده تاکید کردند.

در این نشست غلامرضا امیرخانی؛ معاون کتابخانه ملی، علی زرافشان؛ معاون اسناد ملی، حجت‌الاسلام رسول جعفریان؛ مدیرکل کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، محمد رحیمیان؛ معاون پژوهشی دانشگاه تهران و هانیه گراییلی؛ مدیرکل حوزه ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی حضور داشتند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 268921