بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از کتابخانه روستای پوده دهاقان

16 آذر 1397 ساعت 14:06

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از کتابخانه روستای پوده دهاقان بازدید کرد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در بازدید از کتابخانه روستای پوده دهاقان با تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی انجام شده در این کتابخانه گفت: انجام یک کار فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ارزشمند است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه همه ما وظیفه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را داریم، اظهار کرد: همواره مردمی که با مطالعه مانوس بوده و کتاب و کتابخوانی در میانشان رواج بیشتری داشته است، توانسته اند فرهنگی ماندگارتر و پویاتر از خود به جای بگذارند. 

در ابتدای این بازدید دهیار و رئیس شورای روستای پوده به بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌های حوزه کاری خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از کتابخانه روستای پوده دهاقان ۸ آذر با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مشاور مدیرکل در امور شهرستان‌های اداره کل و سعید طبیبیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهاقان انجام شد.


کد مطلب: 268739

آدرس مطلب: http://www.ibna.ir/fa/doc/naghli/268739/بازدید-مدیرکل-فرهنگ-ارشاد-اسلامی-استان-اصفهان-کتابخانه-روستای-پوده-دهاقان

ایبنا
  http://www.ibna.ir