علیرضا قزوه در تلویزیون از استعمار می‌گوید

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹
 
 
برنامه زنده تلویزیونی «شب روایت» امشب سه‌شنبه با محوریت روایت استعمار در ادبیات از جمله داستان و قصه‌های ایرانی، روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، برنامه ادبی «شب روایت» در ادامه پخش هفتگی خود امشب، سیزدهم آذرماه میزبان علیرضا قزوه، شاعر و رایزن فرهنگی ایران در هند خواهد بود. قزوه که نگارش رمان «برادر انگلستان» را نیز در کارنامه دارد، قرار است با محوریت «روایت استعمار» به گفت‌وگو با مجری برنامه بپردازد.

گفت‌وگوی مسعود دیانی، مجری این برنامه زنده ادبی با علیرضا قزوه، مطابق کنداکتور هفتگی شبکه چهار سیما ساعت 23 امشب، سه‌شنبه روی آنتن شبکه چهار سیما خواهد رفت.

گفتنی است علیرضا قزوه تاکنون اشعار فراوانی در زمینه جنگ، دفاع مقدس و فلسطین در مطبوعات و بازار نشر به چاپ رسانده و در این باره می‌توان به کتاب‌های شعری و ادبی بسیاری از جمله «مولا ویلا نداشت»، «از نخلستان تا خیابان»، «پرستو در قاف»، «دو رکعت عشق»، «با کاروان نیزه» و... اشاره داشت.

برنامه تلویزیونی «شب روایت» ویژه موضوعات و مباحث ادبیات ایران به تهیه‌کنندگی حسین شاه‌مرادی است که با سردبیری و اجرای حجت‌الاسلام مسعود دیانی سه‎شنبه‌شب‌ها به شکل زنده از ساعت 23 به مدت 75 دقیقه در کنداکتور پخش شبکه چهار سیما قرار می‌گیرد.
 
 
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 268636