خرید کتاب با‌ تخفیف ۴۰ درصدی در بیستمین نمایشگاه کتاب مشهد/ با توجه به استقبال مردم در اولین روز نمایشگاه یکساعت تمدید شد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲
 
 
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: بن‌های کتاب ویژه گروه‌های دانش‌آموزی، دانشجویی، حوزوی و عموم مردم در اختیار گروه‌های مختلف قرار گرفته که شامل ٢٠ درصد تخفیف می باشد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، افشین تحفه‌گر معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: علاوه بر تخفیف ٢٠ درصدی بن کتاب ٢٠ درصد هم ناشرین تخفیف در نظر گرفته اند و در واقع کتاب با تخفیف ٤٠ درصد در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی افزود: نمایشگاه امسال در دو بعد کمی و کیفی به خصوص کیفی رشد قابل توجهی داشته و ناشرانی حضور پیدا کردند که مطالبات عمومی‌شان بیشتر است و در اولین روز برگزاری خوشبختانه مخاطبان نمایشگاه و علاقه‌مندان به کتاب هم حضور جدی‌تری داشتند و استقبال خوبی را شاهد بودیم.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: رشد کیفی‌ بیشتر مدنظر است و همان طور که دیدیم از اولین ساعت گشایش نمایشگاه کتاب شاهد حضور مردم بودیم و در اولین روز برگزاری استقبال خوبی مردم از نمایشگاه داشتند که همین امر باعث شد نمایشگاه یک ساعت تمدید شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 268180