قصه‌های 90 ثانیه‌ای کتاب می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸
 
 
قصه‌های 90 ثانیه‌ای برتر که از سوی هیات انتخاب جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مرحله پایانی راه پیدا کرده‌اند، به قلم شرمین نادری، نویسنده «خانجون و خواب شمرون» کتاب می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «قصه زندگی من» شامل گزیده‌ای از آثار راه یافته به مرحله پایانی داوری بخش قصه‌های 90 ثانیه بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی است که به انتخاب نویسنده و به‌صورت اقتباسی گردآوری و منتشر می‌شود. مراسم رونمایی از این کتاب آذر امسال با حضور نویسندگان و قصه‌گویان کودکان و نوجوان برگزار می‌شود.
 
براساس خبر روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل کانون، بخش قصه‌های 90 ثانیه جشنواره بیست‌ویکم که با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شده، شامل روایت‌هایی از زندگی افراد است که در قالب 90 ثانیه فیلم اجرا شده و در حال حاضر از طریق برنامه تلویزیونی «کتاب باز» شبکه نسیم، سایت جشنواره قصه‌گویی به نشانی www.kanoonfest.ir، اینستاگرام جشنواره با نشانیghesehgooei و هشتگ «قصه_زندگی_من» و سایت آپارات به داوری مردمی گذاشته شده تا به بهترین آثار از نگاه تماشاچیان جایزه ویژه‌ای تعلق گیرد.

همچنین این قصه‌ها از سوی هیات داوران نیز داوری می‌شود تا به 6 اثر برتر شامل سه اثر منتخب هیات داوران و سه جایزه قصه‌های منتخب مردمی در مراسم پایانی جشنواره که 29 آذر 1397 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی، هنری واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود، لوح تقدیر و جایزه ویژه اهداء شود.

گفتنی است از شرمین نادری تاکنون کتاب‌های «زار»، «خانجون و کوچه پریون»، «خانجون و بوی ریحون»، «خانجون و خواب شمرون»، «ماه‌گرفته‌ها»، «فدایت شوم»، «اشرف جان و رویاهای شهریور»، «قمر در عقرب» و ... منتشر شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 267744