افتتاح همزمان دو نمایشگاه استانی در چهارمین روز هفته کتاب

 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱
 
 
دو نمایشگاه استانی به‌صورت همزمان در چهارمین روز از بیست‌وششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در گیلان و لرستان افتتاح می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، چهاردهمین دوره نمایشگاه کتاب گیلان با حضور 398 ناشر و نمایش 67 هزار و 73 عنوان کتاب در محل دائمی نمایشگاه‌های گیلان برگزار می‌شود. 34 ناشر از استان گیلان در نمایشگاه حضور دارند و 16 کتاب‌فروشی رشت نیز با نمایشگاه همکاری دارند.

700 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف 20 درصد از طریق بانک شهر مستقر در نمایشگاه در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد و 22 برنامه جنبی از قبیل کارگاه‌های آموزشی تصویرگری، عکاسی، خوشنویسی، نشست‌های تخصصی در خصوص آسیب‌های اجتماعی، سبک زندگی، کتاب کودک، جشن امضاء، مسابقه با موضوع کتاب، نمایش تابلوهای هنری، قصه‌گویی و ویژه‌برنامه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بخش جنبی نمایشگاه برگزار می‌شود.
 
دوازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان نیز با حضور 295 ناشر از سراسر کشور و ارائه 51 هزار و 400 عنوان کتاب در محل دائمی نمایشگاه‌های لرستان برگزار می‌شود. از استان 15 ناشر در نمایشگاه حاضر می‌شوند و 9 کتاب‌فروشی منتخب خرم‌آباد نیز با نمایشگاه همکاری می‌کنند.450 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف 20 درصدی از طریق بانک شهر مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شود.

21 برنامه جنبی از رونمایی آثار نویسندگان استان تا برگزاری نشست‌های تخصصی در حوزه نشر، آسیب‌های اجتماعی، شبکه‌های اجتماعی، شعرخوانی، تجلیل از نویسندگان استان و کارگاه‌های آموزشی، نمایش عکس مفاخر استان، رنگ‌آمیزی و نقاشی برای کودکان در بخش جنبی این نمایشگاه برگزار می‌شود.
 
این دو نمایشگاه به‌صورت همزمان 26 آبان افتتاح و تا 1 آذر پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 267708