گشایش نمایشگاه کتاب کیش

18 آبان 1397 ساعت 14:47

نمایشگاه کتاب کیش با بیش از ۱۵ هزار عنوان کتاب در جزیره کیش گشایش یافت.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نمایشگاه کتاب کیش در آستانه بیست آبان، روز گراميداشت کیش و به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی برپا شده است. 
 

15 هزار عنوان کتاب با موضوع‌های عمومی، کودک و نوجوان، ادبیات، رمان، روان‌شناسی، مذهبی‌، مدیریت، بازرگانی، زبان، کامپیوتر، معماری، هنر، گردشگری، ورزشی، آشپزی، اجتماعی، سیاسی، حقوقی، صنایع‌دستی و کتاب‌های صوتی در بخش کودک و نوجوان در اين نمايشگاه عرضه شده است. 

کتاب‌های این نمایشگاه با تخفیف ویژه 20 تا 50 درصد در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد و در این زمینه با همکاری بانک شهر، بن خرید کتاب در سقف 50 و 100 هزار تومان بین متقاضیان و کیش‌وندان توزیع می‌شود.
 
تخفیفات خريد كتاب برای گردشگران و مسافران نیز تا 25 درصد در نظر گرفته شده و با ارائه کارت ملی قابل دریافت است.

سعيد پورعلی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، همایون امیرزاده، مدیرکل روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امیرمسعود شهرام‌نیا، مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، امام جمعه کیش، امام جمعه اهل سنت و مسؤلان، مدیران و اقشار مختلف مردم جزیره کیش در آيين گشايش نمايشگاه كتاب كيش حضور داشتند.


کد مطلب: 267321

آدرس مطلب: http://www.ibna.ir/fa/doc/naghli/267321/گشایش-نمایشگاه-کتاب-کیش

ایبنا
  http://www.ibna.ir