​عضویت در کتابخانه ملی ایران، در هفته کتاب رایگان شد

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
 
 
کتابخانه ملی ایران اعلام کرد به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب روز شنبه 19 آبان ماه 97 افراد واجد شرایط عضویت جدید در این کتابخانه، رایگان ثبت نام می شوند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از کتابخانه ملی ایران، حداقل شرایط لازم تحصیلی برای عضویت در کتابخانه ملی، اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته، سطح سه حوزه و نیز دکترای حرفه‌ای و کارشناسی ارشد پیوسته از ترم نه به بالا است.

براساس این گزارش افراد زیر نیز می‌توانند با حداقل مدرک پیش دانشگاهی (دیپلم قدیم) از خدمات سازمان استفاده نمایند:
پدیدآورندگان کتب و مقالات علمی و تخصصی که کتاب علمی ـ تخصصی تألیف کرده باشند و یا مقاله آنها در یکی از مجلات علمی با درجه ISI ٬ علمی ـ پژوهشی یا علمی ـ ترویجی چاپ شده باشد و یا در یکی از کنفرانس‌های بین‌المللی ارائه شده باشد.

به همین ترتیب نخبگان، مخترعان، حافظان کل قرآن، اهدا‌کنندگان مجموعه‌های نفیس به سازمان اسناد و کتابخانه ملی و اعضاء درجه یک خانواده آنها، دارندگان مدرک درجه یک دو و سه هنری با تأیید از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جانبازان و ایثارگران، معلولین جسمی ـ حرکتی٬ نابینایان٬ کم ـ بینایان و ناشنوایان، قهرمانان ورزشی ملی و جهانی، بازنشستگان دولت نیز می‌توانند به عضویت کتابخانه ملی ایران درآیند.

گفتنی است اعضای درجه یک خانواده شهدا٬ جانبازان و ایثارگران می‌توانند با حداقل مدرک لیسانس از خدمات این کتابخانه بهره‌مند گردند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 267317