با همکاری دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می‌گیرد

اهدای 350 میلیونی ریالی کتاب به استان‌ها در هفته کتاب

 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳
 
 
دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با برگزاری بیست و ششمین هفته کتاب به ادارات فرهنگ و ارشاد استان‌ها کتاب اهدا خواهد کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از ستاد خبری بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به همزمانی هفته وحدت با هفته کتاب به هر یک از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان‌ها مبلغ 350 میلیون ریال کتاب اهدا می‌کند.
 
این کتاب‌ها در موضوعات دینی و آیینی هستند و جزئیات اهدای این آثار به زودی از سوی این دفتر اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
پیش از این نیز دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت راهپیمایی زائران حرم حضرت سیدالشهدا(ع) در آستانه اربعین حسینی و با رویکرد ارتقای فرهنگ مطالعاتی و ترویج کتابخوانی در زمینه موضوعات آیینی و دینی، نزدیک به سی‌هزار نسخه کتاب با ارزش ریالی نزدیک به سه میلیارد ریال به دو استان ایلام و خوزستان ارسال کرده بود. این کتاب‌ها با هماهنگی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان‌ها در سه مرز مهران، چزابه و شلمچه توزیع شدند.
 
بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ 24 آبان تا 1 آذرماه با مشارکت بیش از 50 نهاد و سازمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 267311