​«شب روایت» را امشب در گفتگو با محمدصادق کوشکی ببینید

روایت داستان‌پردازی‌های آمریکا در ادبیات ایران

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
 
 
این برنامه زنده تلویزیونی کاری از شبکه چهار سیما امشب در گفتگویی چالشیلنگر، به بررسی روایت داستانی ادبیات آمریکایی و رویکرد ادبیات کشورمان در ارتباط با آن می‌پردازد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی برنامه تلویزیونی «شب روایت»، تازه‌ترین قسمت از این برنامه زنده ادبی امشب، سه‌شنبه در گفتگوی مسعود دیانی با محمدصادق کوشکی، نویسنده کتاب طنز «تاریخ مستطاب آمریکا» روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

این نویسنده و استاد دانشگاه تهران، در این برنامه ویژه کتاب و کتابخوانی، قرار است به شاخصه‌های روایت‌های آمریکایی و ادبیات ضدآمریکایی در ایران بپردازد. «شب روایت» در این گفتگو همچنین نقد، و مروری بر ویژگی‌های سبک روایت و نگارش داستان‌نویسی آمریکایی خواهد داشت و رد پای آن را در داستان‌های ایرانی به تماشا خواهد گذاشت.

در بخش دیگری از این برنامه زنده نیز موضوع «چهره دین و دینداران در ادبیات داستانی معاصر ایران» با حضور مهدی صالحی تحلیل و بررسی می‎شود.

گفتنی است؛ گفتگو با اهالی قلم، نقد مباحث ادبی، معرفی کتاب، خوانش داستان نویسندگان و دیگر آیتم‌های مرتبط با حوزه ادبیات و تاریخ ادب کشورمان، بخش‌های مختلف این برنامه ادبی را به خود اختصاص می‌دهند.

«شب روایت» ویژه موضوعات و مباحث ادبیات ایران به تهیه‌کنندگی حسین شاه‌مرادی است که با سردبیری و اجرای مسعود دیانی سه‎شنبه‌شب‌ها به شکل زنده از ساعت 23 به مدت 75 دقیقه در کنداکتور پخش شبکه چهار سیما قرار می‌گیرد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 267271