تجلیل از مروجان ادبیات پایداری کودک و نوجوان در آستانه 13 آبان

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۲
 
 
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری نخستین مراسم تجلیل از مروجان ادبیات پایداری در حوزه کودک و نوجوان در آستانه سیزدهم آبان، روز دانش‌آموز خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری نخستین مراسم تجلیل از مروجان ادبیات پایداری در حوزه کودک و نوجوان در آستانه سیزدهم آبان، روز دانش‌آموز خبر داد و گفت: در آستانه سیزدهم آبان و فرا رسیدن چهلمین سالروز شهادت دانش‌آموزان انقلابی در سیزدهم آبان 57، از جمعی از فعالان، پیشکسوتان و مروجان ادبیات کودک و نوجوان تجلیل می‌شود.
 
رحیم نریمانی افزود: در این مراسم میزبان جمعی از مروجان ادبیات پایداری در حوزه کودک و نوجوان خواهیم بود و در حضور جمعی از  مدیران ارشد فرهنگی کشور از 10نویسنده و 5 ناشر برتر و فعال تقدیر می‌شود.

نریمانی با تاکید بر اینکه ادبیات کودک و نوجوان نسبت به ادبیات بزرگسالان از اهمیت بالاتری برخوردار است، گفت: کار ساختاری و ریشه‌ای و انتقال بین نسلی ارزش‌ها، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و سبک زندگی شهدا با بکارگیری زبان مشترک و ملموس برای این سنین از درجه اهمیت بالایی برخوردار که  است که امیداوریم مورد اهتمام جدی ناشران و نویسندگان این حوزه قرار گیرد.

مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید افزود: قدردانی از نویسندگان و ناشران حوزه ایثار و شهادت و حمایت معنوی از خادمان عرصه فرهنگ پایداری، رویه تعامل با ناشران و نویسندگان ادبیات پایداری، برگزاری نشست‌های تخصصی نقد و بررسی کتاب و مجلات از برنامه‌های این از مهمترین برنامه‌های نشر شاهد است.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 266913