پیام مهدی قزلی به انجمن‌های ادبی

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰
 
 
مهدی قزلی، پیامی خطاب به انجمن‌های ادبی کشور منتشر کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) مهدی قزلی در پیامی خطاب به انجمن‌های ادبی با تشریح وضعیت حمایت از انجمن‌ها، نوید روزهای خوب و عبور از مشکلات پیشِ‌رو داد.

متن پیام بدین شرح است:

«سلام خدمت همه دوستان فعال در انجمن‌های ادبی سراسر کشور. به عنوان رییس کارگروه انجمن‌های ادبی خدمتتان رسیدم برای عرض چند نکته:

یکم، عذرخواهی از تاخیر پرداخت طرحانه هایی که قولش را در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملک‌الشعرای بهار و نخستین مجمع عمومی انجمن‌های ادبی کشور گرفتید. واقعیت این است که دلیل این اتفاق، نوسان‌های اقتصادی اخیر و به تبع آن، انقباض‌های بودجه. الان که خدمت شما پیام می‌دهم، مبلغی را استقراض کرده‌ایم برای امور جاری بنیاد مثل آب و برق و ...

دوم، حضرت باری فرمود: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اصْبِرُوا وَصَابِرُوا وَرَابِطُوا وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ
از همه کسانی که صبر کرده‌اند و رفقایشان را به صبر دعوت کرده‌اند و ارتباطشان را مستمر و حسنه نگه داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

سوم، قول می‌دهم به زودی این مشکلات را پشت سر بگذاریم. اگر روزی بدانم که اراده بزرگتری نمی‌خواهد مسیر رشد انجمن‌های ادبی هموار شود یا من توان انجام امور را ندارم، موضوع را صادقانه با شما در میان خواهم گذاشت و خودم هم از میان برخواهم‌خاست.

چهارم، برخی دوستان هم کم‌حوصله و ناامید و بی‌اطمینان هستند. از ایشان هم می‌خواهم اگر تلاش ما نتیجه داد و توانستیم عهدمان را وفا کنیم، به ادامه فعالیت‌های انجمن خود برگردند. 

و آخر، لطفا انجمن‌هایی که برای دریافت شناسه کسری‌هایی در مدارک دارند، آنها را برطرف کنند تا هویت جمعی انجمن‌ها، پویاتر و قدرتمندتر شکل گیرد.»

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 266315