انتصاب اعضای شورای رسانه ای بیست و ششمین دوره هفته کتاب

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵
 
 
دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با صدور احکام جداگانه، اعضای شورای رسانه ای این دوره از هفته کتاب را منصوب کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، با حکم نیکنام حسینی پور، مدیرعامل موسسه خانه کتاب و دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، اعضای شورای رسانه‌ای این رویداد فرهنگی منصوب شدند.

بر اساس احکام صادرشده، حجت‌السلام و المسلمین محمدرضا زائری، علی رضا بهرامی، نیلوفر زندیان، حمیدرضا مدقق، کیوان امجدیان، افشین داورپناه، سیدمحمد طباطبایی، مرتضی بریری و حسام آبنوس به عنوان اعضای شورای رسانه‌ای بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.

متن حکم اعضای شورای رسانه‌ای بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است: «بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با هدف رونق بخشیدن فرهنگ مطالعه در حالی در سراسر کشور برگزار خواهد شد که دست یافتن به اهداف این هفته فرهنگی و ملی جز با یاری، مساعدت و مشارکت اهالی رسانه ممکن نیست. ستاد برگزاری بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به منظور برنامه ریزی برای فعالیت‌های رسانه‌ا‌ی این هفته، نیازمند تعامل سازنده، همفکری، ارایه پیشنهادهای مفید و ارزنده و استفاده از تجربیات صاحبنظران حوزه رسانه است. نظر به توانمندی، سوابق ارزشمند و نگاه کارشناسانه جنابعالی بر امور رسانه‌ای به موجب این حکم به سمت «عضو شورای رسانه‌ای بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران » منصوب می‌شوید.»
 
در همین راستا، نخستین جلسه اعضای شورای رسانه‌ای هفته کتاب سه شنبه(۱۷ مهرماه) با حضور نیکنام حسینی پور، دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در موسسه خانه کتاب برگزار شد.

در این جلسه نیکنام حسینی پور، بر استفاده از خرد جمعی در همه حوزه‌ها برای برگزاری برنامه‌های هفته کتاب تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت‌های مختلف رسانه‌ها برای مردمی کردن برنامه‌های هفته کتاب استفاده کرد.

دبیر بیست و ششمین دوره هفته کتاب بیان کرد: همزمانی این دوره از هفته کتاب با هفته وحدت و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بستر مناسبی برای برگزاری برنامه‌های متنوع در سراسر کشور محقق می‌کند. 

در ادامه این جلسه، اعضای شورای رسانه‌ای بیست و ششمین دوره هفته کتاب برنامه‌های پیشنهادی خود را برای فعالیت‌های اطلاع رسانی بیست و ششمین دوره هفته کتاب ارائه و درباره آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بيست و ششمين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران با شعار «حال خوش خواندن» از تاريخ ۲۴ آبان تا ۱ آذر ماه در سراسر كشور برگزار مي‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 266238