​مدیرعامل خانه کتاب در افتتاحیه نمایشگاه کتاب گلستان:

کتاب فصل مشترک وحدت در بین همه اقوام است

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹
 
 
نیکنام حسینی‌پور، مدیرعامل خانه کتاب در مراسم افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از کتاب به عنوان فصل مشترک وحدت در بین همه اقوام یاد کرد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب گرگان با حضور نیکنام حسینی‌پور، مدیرعامل موسسه خانه کتاب، علی اصغر طهماسبی، معاون سیاسی، امنیتی–اجتماعی استانداری گلستان و عادله کشمیری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان گلستان و جمعی از مقامات کشوری و لشگری و علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی در محل دائمی نمایشگاه‌های گلستان برگزار شد.

مدیر عامل خانه کتاب در این مراسم گفت: کتاب به عنوان رسانه‌ای قدیمی است که توانسته پیام خود را به مخاطبان خود برساند. پیامی که توسط نویسنده و خالق اثر ایجاد می‌شود به وسیله کتاب به راحتی به مخاطبان منتقل می‌شود. با توجه ظهور رسانه‌های جدید و گسترش فضاهای مجازی ولی تاکنون نتوانسته اند جای کتاب را بگیرند.

وی در ادامه گفت: علاوه بر برگزاری نمایشگاه‌های کتاب استانی در ماه آبان، شاهد برگزاری هفته کتاب نیز در این ماه هستیم که با هفته وحدت تقارن پیدا کرده است. این تقارن را به فال نیک می‌گیریم.

حسینی‌پور در ادامه با اشاره به شعار هفته کتاب گفت: بیست و ششمین دوره هفته کتاب با شعار «حال خوش خواندن» برگزار می‌شود. امیدواریم بتوانیم این حال خوش خواندن را در هفته کتاب شاهد باشیم.

وی در پایان سخنان خود گفت: در دو طرح عیدانه و تابستانه کتاب در سال جاری، بیش از 300 میلیون تومان کتاب توسط کتابفروشی‌ها به فروش رسیده است. استان گلستان یک ظرفیت است و رنگین کمانی از اقوام، ادیان و مذاهب مختلف که در کنار هم هستند و برای سربلندی ایران کمک می‌کنند.

در بخش پایانی این مراسم از دو عنوان کتاب از ناشران استان رونمایی و از یکی از کتاب‌فروشی‌های موفق در طرح تابستانه از شهر گنبد تجلیل به عمل آمد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 266218