اعلام جوایز ویژه شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره»

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
 
 
دو جایزه ویژه ۳۰ میلیون ریالی و پنج جایزه ویژه آثار برگزیده به انتخاب شرکت کنندگان به شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» اضافه شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، بر اساس اعلام پایگاه خبری حوزه هنری، به منظور حمایت از شرکت‌کنندگان جوان شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره»، دو جایزه ویژه 30 میلیون ریالی به برترین اثر در بخش‌های شعر و داستان به انتخاب هیئت داوران اهدا می‌شود.

همچنین پنج جایزه ویژه 10 میلیون ریالی به بهترین آثار در بخش‌های شعر و داستان به انتخاب شرکت کنندگان در شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» تعلق می‌گیرد.

این در حالی است که به کلیه راه‌یافتگان به مرحله پایانی در صورت حضور و شرکت در کارگاه‌های حین برگزاری و نشست‌های تخصصی جشنواره مبلغ هشت میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.

فرصت انتشار خارج از نوبت یک مجموعه اثر توسط انتشارات سوره مهر به نفر برگزیده در بخش داستان کوتاه، داستانک و نفرات برگزیده در بخش شعر سنتی، شعر نو و ترانه پس از تأیید مرکز آفرینش‌های ادبی نیز از دیگر فرصت‌های حمایتی در نظر گرفته برای شرکت کنندگان در شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» است که به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری دفتر ادبیات حوزه هنری برگزار می‌شود.

این جشنواره 27و 28 آبان‌ماه در شهر رشت برگزار می‌شود. دبیری علمی این رویداد ادبی را در بخش شعر سید محمدجواد شرافت و محمدرضا شرفی خبوشان در بخش داستان برعهده دارد  .
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 266140