قلک پنجاه و یکم منتشر شد

 
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴
 
 
پنجاه و یکمین شماره ماهنامه قلک ویژه کودکان 3 تا 7 سال، منتشر شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) پنجاه و یکمین شماره ماهنامه قلک ویژه کودکان 3 تا 7 سال، اول مهرماه 1397 با نگاهی به شغل وکالت در بخش پرونده شغل‌ها منتشر شد.
 
در بخش «قصه‌های من و بچه‌هام» داستان آبگوشت آورده شده است. در این قسمت خانواده دور هم جمع شده اند تا باهم آبگوشت بپزند. اما در این راه به مشکلاتی بر‌می‌خورند. به عنوان مثال عمه اشتباهی به جای قوطی نمک و فلفل قوطی طلا و جواهراتش را آورده است.

پسر باعث رخ دادن حادثه‌ای می‌شود که گوجه‌ها از دست می‌رود. در راه کیف خانم آقای برف آبادی را می‌دزدند که پیازها داخل آن بوده است و خلاصه به این ترتیب هر کسی دچار اشتباهی شده و مواد اولیه لازم برای پخت آبگوشت تهیه نمی‌شود.

از دیگر شعر و داستان‌های این شماره می‌توان به شعر کرم خاکی، بانک، تقصیر کی بود؟، خرید با مامان و به داستان کی می‌تونه کمک کنه اشاره کرد. در مجموع این شماره دارای 4 بازی است.
 
نویسندگان و شاعران این شماره قلک زهرا موسوی، زهرا جلایی‌فر، مریم اسلامی، معصومه یزدانی، ایلیا زارعی ،مریم هاشم‌پور، شهرام شفیعی هستند. کارشناس داستان قلک معصومه یزدانی و کارشناس شعر آن، زهرا موسوی است. الهام تقی‌پور مدیر داخلی این نشریه است و امیر لعلی سردبیری این مجله را برعهده دارد.
 
همچنین تصویرگران این شماره قلک سحر کریمیان، میثم موسوی، سارا طبیب‌زاده، رعنا آذرمنش، طاهره شمسی، سام سلماسی هستند. تصویرگر جلد شماره پنجاه ویدا کریمی است.
 
مخاطبان قلک می‌توانند به‌طور رایگان فایل صوتی داستان‌ها و شعرهای قلک را در کانال ماهنامه که در صفحه اول موجود است، گوش کنند. همچنین  قیمت هر شماره این نشریه 9000 تومان است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 265727