اسدالله شعبانی به «یکشنبه‌های کتاب» می‌رود

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
 
 
نشست ادبی «یکشنبه‌های کتاب» با حضور اسدالله شعبانی شاعر و نویسنده کتاب‌های کودکان در کتابخانه شهربانو برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در نشست یکشنبه‌های کتاب شهربانو اسدالله شعبانی شاعر، نویسنده و مترجم کتاب‌های کودکان مهمان برنامه خواهد بود و کتاب‌های «گل آفتابگردان»، «هزار سال شعر فارسی» و «بال‌های احساس» از آثار این نویسنده معرفی و بررسی خواهد شد. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند سوالات و نظرات خود را درباره این مجموعه‌ها با نویسنده مهمان در میان بگذارند.

اسدالله شعبانی متولد چهارم تیرماه ۱۳۳۷ در دامنه‌های الوند است. از او تا کنون نزدیک به ۴۰۰ عنوان کتاب برای کودکان و نوجوانان منتشر شده است که از میان آن‌ها می‌توان به آثاری چون: «پرسه‌های شبانه»، «شکار دست‌های تو با من»، «یک نفر رد شد از کنار دلم» و «جشن جوانه‌ها» اشاره کرد.

«یکشنبه‌های کتاب» نشست‌های معرفی و بررسی کتاب و دیدار چهره به چهره با نویسنده‌های کشور است که با حضور نویسندگان منتخب در حوزه‌های مختلف و علاقه‌مندان به حوزه ادبیات و نشر در کتابخانه‌های منطقه ۸ برگزار می‌شود. در این نشست‌ها، علاوه بر برپایی نمایشگاه کتاب، کتاب‌های تازه‌نشر معرفی شده و از نویسندگان تقدیر می‌شود.

علاقه‌مندان به ادبیات می‌توانند ساعت ۱۷یکشنبه ۱۸ شهریورماه به نشانی خیابان ۱۴ متری لشگر (خیابان شهید حیدری)، روبه‌روی پارک کوثر، کتابخانه شهربانو مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 265153