اجرای طرح «هدیه دوست» در کتابخانه شقایق

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹
 
 
طرح «تبادل کتاب» با عنوان «هدیه دوست» در راستاي تحقق بخشيدن به اهداف فرهنگی حوزه کتاب و تشويق شهروندان به مطالعه در کتابخانه شقایق برگزار مي‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنابه نقل از روابط عمومی مراكز فرهنگی هنری منطقه هشت و فرهنگسرای گلستان؛ این طرح با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در فصل تابستان درکتابخانه شقایق هر هفته شنبه‌ها برگزار می‌شود.

برنامه مبادله کتاب با هدف بالا بردن انگیزه مطالعاتی در بین افراد و نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی، فراهم کردن امکان تعویض کتاب‌های مطالعه شده افراد در منزل با کتاب‌های مورد نیاز، صرفه جویی در هزینه خانوارها و استفاده بهینه از سرمایه‌های ملی، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی اجرا می‌شود.
 
در این طرح شهروندان می‌توانند کتاب‌های کهنه خود را با کتاب‌هایی که کتابخانه شقایق با عناوین تازه برای این طرح در نظر گرفته است، مبادله کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند عصر شنبه 20 مرداد ماه ساعت 10 به خانه فرهنگ و کتابخانه سلام واقع در نارمک، گلبرگ شرقی، بعداز تقاطع دردشت، نبش کوچه شهید اکبری مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 77916020 تماس بگیرند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 264178