مهدی رجبی به «یکشنبه‌های کتاب» فرزانگان می‌رود

 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰
 
 
ویژه برنامه نشست ادبی «یکشنبه‌های کتاب» با حضور مهدی رجبی، داستان‌نویس و نویسنده کتاب درخانه فرهنگ و کتابخانه فرزانگان برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در نشست یکشنبه‌های کتاب، حضور مهدی رجبی داستان‌نویس و نویسنده کتاب‌ مهمان برنامه خواهد بود و کتاب‌های «خواهران تاریک»، «ساندویچ‌ساز مو دم اسبی باف» و «جنایتکار» از آثار این نویسنده معرفی و بررسی خواهد شد. همچنین شرکت کنندگان در جلسه می‌توانند سوالات و نظرات خود را پیرامون این مجموعه‌ها با نویسنده در میان بگذارند.
 
مهدی رجبی نویسنده و فیلمنامه‌نویس متولد شهریورماه ۱۳۵۹ در شهر خمین است. او با نوشتن رمان کنسرو غول در ادبیات کودک و نوجوان توجه بسیاری از خوانندگان و اهالی ادبیات را به خودش جلب کرد.
 
«یکشنبه‌های کتاب»، نشست‌های معرفی و بررسی کتاب و دیدار چهره به چهره با نویسنده‌های کشور است که با حضور نویسندگان منتخب در حوزه‌های مختلف و علاقه‌مندان به حوزه ادبیات و نشر در کتابخانه‌های منطقه 8 برگزار می‌شود. در این نشست‌ها، علاوه بر برپایی نمایشگاه کتاب، کتاب‌های تازه‌نشر معرفی شده و از نویسندگان تقدیر به عمل می‌آید. این برنامه از 24 تیرماه تا 25 شهریور به صورت هفتگی در کتابخانه‌های منطقه 8 برگزار خواهد شد.

براساس خبر روابط عمومی مراکز فرهنگی و هنری منطقه 8 و فرهنگسرای گلستان، علاقه‌مندان به شرکت در اين برنامه می‌توانند عصر روز یکشنبه 7 مرداد ماه ساعت 17 به کتابخانه فرزانگان واقع در نارمک، انتهای خیابان گلستان، جنب پارک تسلیحات، خانه فرهنگ فرزانگان مراجعه کنند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263724