«زرورق» رونمایی می‌شود

 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
 
 
باشگاه کتاب فرهنگسرای انقلاب اسلامی مجموعه شعر «زرورق» تازه‌ترین اثر محمدرضا طهماسبی را با حضور وی، محمود اکرامی‌فر، بهمن بنی‌هاشمی و میلاد عرفان‌پور رونمایی و نقد می‌کند.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای انقلاب اسلامی، در این نشست که یکشنبه 21مردادماه برگزار می‌شود، محمدرضا طهماسبی، سراینده حضور می‌یابد و محمود اکرمی‌فر و بهمن بنی‌هاشمی به نقد و بررسی این اثر می‌پردازند. میلاد عرفان‌پور، کارشناس مجری این نشست خواهد بود.

محمدرضا طهماسبی شاعری جوان  است که دو بار کتاب‌های شعر او کاندیدای کتاب سال شده و وی برنده سرو بلورین جشنواره شعر فجر در سال 96 شده است. کتاب شعر او بیش از هر چیز ریشه در اعتقاد وی دارد. از ویژگی‌های مشترک غزل‌ها و قصاید طهماسبی، تکنیک‌های به کار رفته در آنهاست. همواره می‌توان لحنی صمیمی و عاطفی در غزل‌ها، زیبایی قصیده‌ها و تکنیک در  شعرهای او نام برد.

آئین رونمایی و نقد مجموعه شعر «زرورق» یکشنبه 21 مرداد ماه از ساعت 17:30 در فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود. شرکت در این نشست برای عموم آزاد است. فرهنگسرای انقلاب اسلامی در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 55408664 تماس بگیرید .
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263713