۱
 
مدیرعامل خانه کتاب خبر داد:

مطالبات عيدانه كتاب پرداخت می‌شود

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸
 
 
نیکنام حسینی‌پور از واریز یارانه حمایتی عیدانه کتاب به حساب کتابفروشان خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی موسسه خانه كتاب، نيكنام حسينی‌پور درباره زمان پرداخت يارانه حمايتی عيدانه كتاب به حساب كتابفروشان، گفت: يارانه حمايتی از كتابفروشی‌ها با همكاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی و معاونت توسعه مديريت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هفته آينده به حساب كتابفروشی‌های عضو اين طرح واريز می‌شود.
 
طرح عيدانه كتاب با شعار «كتاب عيدی دهيم» از ۲۲ اسفندماه ۹۶ در شهرستان‌ها و از ۲۵ اسفندماه در تهران آغاز به‌كار كرد و با مشاركت ۷۹۳ كتابفروشی تا ۱۵ فروردين‌ماه ۱۳۹۷ اجرا شد. 

در طرح عيدانه كتاب، استان‌های تهران با ۱۲۳كتابفروشي، اصفهان با ۹۲ كتابفروشی، خراسان رضوی با ۹۳ كتابفروشی، گيلان با ۲۴ كتابفروشی، قم با ۸۶ كتابفروشی، فارس با ۴۰ كتابفروشی، آذربايجان شرقی با ۳۰ كتابفروشی، مازندران با ۲۴ كتابفروشی، خوزستان با ۲۱ كتابفروشی و همدان با ۱۷ كتابفروشی به ترتيب بيشترين خريداران كتاب را از آن خود كردند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 263654
 


 
يك كتابفروش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۵-۰۴ ۱۹:۲۴:۰۷
خانه كتاب با حضور نيكنام حسيني پور گرچه حركتش كند شده است اما رانت در آن كمتر است. اميدوارم اين مدير بتواند سرعت بيشتري به اجراي طرح هاي فصلي بدهد. (225885)