«کارآگاه پادی» به کتابفروشی‌ها رفت

 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷
 
 
«کارآگاه پادی» عنوان اثری ماجراجویانه به قلم نوشین شعبانی است که با تصویرگری سام سلماسی راهی بازار کتاب کودک و نوجوان شده است.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی کتاب‌های میچکا، کتاب «کارآگاه پادی» داستان خرسی به نام کارآگاه پادی است  که در دل یک جنگل به حل و فصل مسایل بحرانی و معمایی می‌پردازد.

در این کتاب خوانندگان با موضوعی محیط زیستی نیز درگیر می‌شوند. این کتاب ساختاری معمایی دارد و به زبان طنز به طرح مساله می‌پردازد.

در بخشی از کتاب «کارآگاه پادی» می‌خوانیم: «اتوبوس از تنها خیابان ماشوان گذشت و به جاده جنگلی رسید. پادی خرسه منتظر فرصت بود و چشم از راننده فش فشو برنمی‌داشت. سنجاب ها با دلهره نگاه می‌کردند. فش فشو تند تند دماغش را بالا می‌کشید و حواسش به پادی خرسه نبود. نزدیک بلوط بزرگ، سنجاب قرمز بزرگ پرید بالای صندلی. هر پنجاه سنجاب از او تقلید کردند.»

نوشین شعبانی حدود 20 سال است که برای کودکان می‌نویسد . همسایه‌های تازه، آفرین به دردونه دختر یکی یکدونه،سی گل و کبوتر دعا،هدیه ای برای دوست،جوجه‌های ناز پرحنا برخی از آثار این نویسنده‌اند. گفتنی است اثر «کارآگاه پادی» پیشتر به مرحله دوم جشنواره «پرنده آبی» نیز راه یافته است.

لازم به ذکر است این کتاب 18 هزارتومان قیمت دارد و مناسب گروه سنی 10 تا 14 است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 262857