جشنواره شعر نیاوران تمدید شد

 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷
 
 
فراخوان چهارمین جشنواره سراسری شعر نیاوران که این روز ها با استقبال شاعران سراسر کشور مواجه شده است تا آخر خرداد ماه تمدید شد.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با استقبال شاعران سراسر کشور فراخوان چهارمین جشنواره سراسری شعر نیاوران تا آخر خرداد ماه تمدید شد.

محمد سلمانی دبیر چهارمین جشنواره شعر نیاوران  با ذکر این مطلب که در جشنواره امسال تعداد آثار رسیده بیشتر از دوره‌های قبل بوده است عنوان کرد: در چهارمین جشنواره شعر نیاوران تعداد شاعران بیشتری از این  رویداد کشوری مطلع شدند؛ از این رو تا این لحظه بالای ٤٠٠  شاعر  آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده‌اند.

وی ادامه داد : امسال تمام تلاش‌مان را برای حضور حداکثری شاعران از اقصی نقاط کشور به کار گرفته‌ایم و از آنجایی که یکی از اهداف‌مان از برگزاری جشنواره شناسایی و معرفی شاعران با استعداد و برجسته شهرهای مختلف است با توجه به آمار ارائه شده از دبیرخانه جشنواره در چهارمین دوره جشنواره آثار بسیار خوب و فاخری را تاکنون دریافت کرده‌ایم که انشالله این آثار در کتابی تحت عنوان «پایتخت شعر ٤»  برای علاقه‌مندان به ادبیات ارائه می‌شود.

محمد سلمانی در پایان صحبت‌هایش با اشاره به بخش‌های مختلف جشنواره شعر نیاوران اظهار داشت‌: جشنواره چهارم همچون سه دوره قبل در دو بخش آزاد و ویژه (‌صلح جهانی و محیط زیست) برگزار می‌شود و شاعران جهت شرکت می‌توانند ٣ الی ٥ نمونه از آثار خود را در قالب شعر کلاسیک‌، نیمایی‌، سپید و طنز به صورت فایل  word  به نشانی adabi.niavaran@gmail.com ارسال کنند.

گفتنی است فراخوان چهارمین دوره جشنواره شعر نیاوران از اسفندماه سال گذشته منتشر شد و آیین پایانی آن در شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 262067