«سنگ یحیی» روی میز نقد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
 
 
جلسه نقدوبررسی کتاب «سنگ یحیی» در موسسه شهرستان ادب همراه با ضیافت افطار برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مجموعه داستان «سنگ یحیی» نوشته خسرو عباسی خودلان در برنامه نقد کتاب «عصر اثر» نقد می‌شود.

در پنجمین برنامه از دوره جدید «عصر اثر»، مجید قیصری و قباد آذرآئین  به نقد و بررسی مجموعه داستان «سنگ یحیی» نوشته خسرو عباسی خودلان می‌پردازند. مجری و کارشناس ثابت سلسله جلسات «عصر اثر» داستان مجید اسطیری نویسنده و پژوهشگر  است.

گفتنی است که دوره‌ اول سلسله جلسات «عصر اثر» تنها به کتاب‌های شاخص منتشر شده در حوزه شعر اختصاص داشت و از این میان جلسات کتاب‌های: «گزیده اشعار علی معلم دامغانی»، «نیست‌انگاری و شعر معاصر» یوسفعلی میرشکاک، «نماشم» مرتضی امیری‌اسفندقه ، «لحظه جهان» قربان ولیئی، «فیض بوک» ناصر فیض و «آتش گردان» امید مهدی‌نژاد و «مذاکرات» مریم جعفری آذرمانی برگزار و با استقبال مخاطبان حوزه شعر و ادبیات روبه‌رو شد. حال برگزارکنندگان جلسات «عصر اثر» در نظر دارند که در دوره‌ جدید این برنامه علاوه بر کتاب‌های حوزه‌ شعر به نقد و بررسی آثار منتشر شده در حوزه ادبیات داستانی نیز بپردازند.

در آخر اینکه جلسه نقد و بررسی کتاب «سنگ یحیی» در روز سه‌شنبه بیست و دوم خرداد ماه از ساعت18:30 به همراه  ضیافت افطاردر موسسه فرهنگی شهرستان ادب به نشانی تهران، خیابان دکتر شریعتی بالاتر از خیابان آیت‌الله طالقانی، روبه‌روی سینما صحرا، پلاک 168 برگزار می‌‌شود.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 262009